Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanár-diák párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák párkapcsolat összejöhet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 00:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ahova én jártam egyetemre, ott elég gyakori volt a tanár-diák viszony. Lett némelyikből házasság is. Mások meg csak szexelni jártak össze. Összesen 6 párt tudok, akik tanár-diák viszonyban voltak. Legtöbbször a tanár PhD hallgató, aki órákat, gyakorlatokat tartott a hallgatóknak. Szóval nem olyan nagy a korkülönbség ilyenkor.

Egy lett házasság, de ott több évtized a korkülönbség, a többi szexkapcsolat maradt.

Én ezt nem néztem sose jó szemmel, de amikor a dékán is egy hallgató lányt vesz feleségül, még diplomázás előtt, akkor már én sem tudok mit mondani.

Szóval összejöhet, akár szex, akár házasság, tartós kapcsolat is.


Egy egészségügyi szakközépiskolában is tudok olyan tanárról, aki egy tanítványát kúrogatta, majd járt is vele.

2012. ápr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Amerikában ezt amúgy nagyon szigorúan veszik, minden formában tilos az ilyen kapcsolat, de Magyarországon sajnos ez még divat is kezd lenni.
2012. ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
De ő nem fog összejönni velem,ha akarna akkor mondta volna amikor elmondtam neki hogy mit érzek iránta
2012. ápr. 27. 11:30
 14/20 anonim ***** válasza:
59%
A volt tanárom szerint működött volna :DDDDD
2012. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nálam sajnos nem müködik a dolog a tanárral,szerintem
2012. ápr. 27. 17:45
 16/20 anonim ***** válasza:

OFF: Hogy mondtad el neki? És ő erre mit reagált? Bocsi, csak kíváncsi vagyok. :) Nem érezte kellemetlennek a szitut vagy sejtette ő ezt?


Mennyi a korkülönbség köztetek? S hogyhogy nem lesz semmi? Elutasitott?

2012. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2012. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Én 19,ő 33.Oda álltam elé és elmondtam,jobb őszintének lenni mint emészteni magunkat:) Ő már sejtette ezt,de mondta hogy beszélt erről a fönökeivel hogy mi van ha összejön a tanár-diák,de ezzel az állását kockáztatná,és ezt meg is értem.De jól esik neki mint férfinak.Kérdeztem hogy ha nem lenne a tanár-diák kapcs. akkor mi lenne,de akkor se mert a szimpátiának kell lennie,de engedte hogy megöleljem,puszit adjak és megsimogassam az arcát.Csak nem értem hogy milért mosolyog rám,és miért mond olyanokat,hogy helyes-e ez a tanár meg hasonlók
2012. ápr. 28. 08:35
 19/20 anonim ***** válasza:
egyetemista vagy?
2012. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
igen
2012. máj. 2. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!