Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hogy érzek iránta?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja hogy együtt vagyok egy fiúval. Eleinte nem szerettem őt és meg akartam szabadulni tőle (ekkor még nem voltunk együtt), de ahogy eltelt az idő rá ébredtem, hogy mégis érzek valamit.Szerettem ahogy jön utánam és figyel rám. Másoknak ez nem tettszett, de én mégis keztem megkedvelni őt... Aztán kiderült hogy szereti egy lány szereti, azt gondoltam miért ne! Jöjjenek össze nekem ugy se számít.. Nos. Nem részletezem.Összejöttek és utána egyedül voltam.Depressziós lettem.Össze szedtem az erőt és nagy nehezen ki mondtam neki hogy szeretem. Elhagyta a régi barátnőjét mert engem jobban szeretett.. Most vagyunk 3 hónapja együtt és nem tudom.. A barátaim számára is az jön le hogy nem szeretem, mivel sokszor mondok róla negtivokat és van olyan mikor azt mondom nem szeretem. lehet csak féltékeny voltam, hogy egyedül maradok? Vagy csak fellángolás volt?? Vajon tényleg szeretem?? Kérlek titeket én egy zavarodott lelkű lány aki nem tudja igazán mit akar, hogy segitsetek nekem. (Barmok kíméljetek)
2012. ápr. 26. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy te mekkora egy büdös ribanc vagy... Szórakozol vele aztán végre tovább lép és utána megint a sárba tiprod remélem visszakapod ezt egyszer...
2012. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz!!!
2012. ápr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tévedtek. És mikor engem választott én zt mondtam neki h nem akarom h szakitson neki. azért mondtam el mert már nem birtam magamba tartani..
2012. ápr. 26. 20:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval ő már tovább lépedt? Ezekszerint tényleg egy idiota vagyok.
2012. ápr. 26. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég gázos volt a viselkedéset...Mi az,hogy a párodról negatív dolgokat mondasz?b*zmeg akkor nem kell vele lenned.
2012. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van olyan hogy azt mondom rá hülye, mert sokszor i nyílvánitja magárol.. De miután kimondom érzem hogy nem gondolom komolyan és mikor azt mondom nem szeretem egyből reflex szerüen hogy, de de aztán meg, hogy de hiszen ő is engem... én már nem tudom mi van velem.. én vagok a hülye talán csak egy lelki támasz nekem.. igen én csa kihasználom és kinzom őt. tudom hogy szeretem, de valójában csak egy hülye vagyok aki ki használ mindenkit
2012. ápr. 26. 20:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Najo a kérdéstől eltekintve. Egy barátnőm van akivel mindig róla beszélek.. Mondom neki hogy én őt akkoris szeretem még ha ez senkinek se tettszi, mert igy van kínosnak éreztem hogy szeretem, ott hagytam egy csapatot mert nekik nem tettszett hogy eggyüt vagyok vele... Magamnak se vllottam be sokáig hogy szeretem, de ahogy egyre többet volt velem éreztem hogy valami megváltozott, boldogabb voltam ha vele vagyok. Jol éreztem magam, de ott volt egy lány aki mondta hogy baromi jól kijönnek egymásal, és én éreztem egy nagy csomot a torkomban amit probáltam leplezni és mosollyal megmondtam neki hogy akkor mire vár. jöjjenek össze... utána már tuttam hogy szeretem, hogy tényleg.. De nem szoltam és néztem hogy nyalják falják egymst elöttem és lssan már nem is foglalkozott velem.. de igen tényleg.. lehet csak féltékeny voltam..
2012. ápr. 26. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!