Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mas a termeszetunk, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mas a termeszetunk, vagy tul hasonlo elronthatja a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Ezt arra ertem, h pl en azert szeretem a "monoton" kapcsolatokat, azaz ugy egyszeruen elni, kimenni barattal, filmet nezni, setalni..szoval nyugodt eletet.A baratommal meg szombatonkent klubba vagyunk, mert ott dolgozik, de amugy is, mindig nagyon "aktiv" programot szeret csinalni, hogy jobbra balra fussunk.Meg neha tul egyformak vagyunk es mindig egymastol varjuk el, h a masik kezdemenyezzen...ezert nem kovetkezik be.Mit lehet tenni ilyensmi ellen,ha mindketten azert valtoztatnank?
2008. ápr. 18. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg kell találni az egyensúlyt. A párommal én is hasonló cipőben járok. Vannak dolgok,amiket mindketten szeretünk és vannak amiket nem. Mi ilyenkor azt szoktuk csinálni, hogy a héten kijelölünk bizonyos napokat és közös programot szervezünk. A párom is "futkosós". Nem jó ha a párod is túlbonyolítja a napjait, ezért xy napokon csak együtt legyetek és azt csináljátok amit mindketten szeretnétek. A maradék időben szabadprogram, és akkor mindenkinek jut ideje arra, amit ő akar,de a másik nem.
2008. ápr. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jo,de o ezt ugy is ertettem, hogy amig egyutt vagyunk, velem szeret olyan programokat, es ha nincs kedvem sokszor, nem mondom meg, mert megsertodik.es ha ez tul sokszor elofordulna, egy ido utan nagyon megunna.Ha meg tudnam h csak monoton lenne, akkor mindketten megunnank.
2008. ápr. 19. 07:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Mintha csak a férjemet meg magamat hallanám:)Ő a csendesebb,ritkán bulizó érett férfi,és én a világ közepe,nagyvilági főiskolás.Meg lehet teremteni az egyensúlyt.

Én kevesebbet partiztam,kimaradtam egy kicsit az egyetemi életből,a fölös energiáimat munkával kötöttem le.Ő meg néha eljött bulizni.Az érdeklődési körünk nagyon hasolnó,így igen könnyen megtaláltuk a közös programokat,ami mindkettőnkent érdekel.Akinek,ami saját hobbija van,azt csinálja maga.Én imádok olvasni,de ettől még nem eröltetem rá a könyveket.Ő szereti a szám.gépes játékokat,de nem akarja,hogy mindenképpen legyek én is gamer.De ugyanakkor mindketten beszélünk a másiknak a saját hobbynkról,és néha meg is hozzuk 1-1 jó könyvhöz vagy játékhoz a másikat.És mint az első mondat mutatja,férj és feleség vagyunk.Nem surlódás mentes a kapcsolat,de a másik akaratának tiszteletben tartása,és minden lehetséges.Ha valami probléma van,akkor azt az elején meg kell beszélni,mert különben a kapcsolat mehet rá...de ez nem csak két ilyen embernél lényeges,hanem minden kapcsolatban.

2008. ápr. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sszia, az áprilisi Shape-be pont ez a téma :)
2008. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!