Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 hete szakítottam a barátommal és nem utalt még azóta arra, hogy újra szeretné kezdeni akkor már reménytelen?

Figyelt kérdés
Keresett azóta többször is, de semmiféle utalás enm volt kettönker, csak jól eldumálgattunk..Én sem mondtam, hogy újra szeretném kezdeni
2009. jún. 21. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el:(
2009. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem is... jobbat érdemelsz!
2009. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha TE szakitottál vele,akkor miért várod,hogy kezdeményezzen??Ha szereted,akkor miért hagytad ott??

Hagyd az egészet!

2009. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
közös megegyezés volt
2009. jún. 21. 14:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha közös megegyezés volt,akkor valszeg elhidegültetek egymástól,s már nem igazi a szerelem!!

Beszéltek,mert jóban vagytok,vagy mert hiányoznátok egymásnak!

Lehet,csak idő kell,rájönni,hogy mégis kelletek ti egymásnak!!:D

2009. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de mégis mennyi idö kell ehhez?
2009. jún. 21. 15:02
 7/8 anonim válasza:
Én 2 nap után félig visszakaptam. Most arra törekszek hogy teljesen az enyém legyen:)
2009. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. Közös megegyezéssel szakítottunk, aztán nem mertem mondani semmit, pedig újra akartam kezdeni. Később kiderült hogy a párom is azért nem mondott semmit mert félt hogy esetleg megbántana. Csak gyakran találkoztunk barátként, de aztán újra fellángolt a szerelem és mindenféle szavak nélkül egymásra találtunk. Úgyhogy idővel nálatok is kiderül hogy mi lesz. Ha együtt kell lennetek akkor úgyis együtt lesztek.
2009. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!