Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élünl párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élünl párommal. Normális, ha a héten csak pénteken hívjuk fel egymást?

Figyelt kérdés
Szombaton szoktunk találkozni, vasárnap válunk el egymástól, vasárnpa még van esetleg sms, de aztán semmi csak pénteken.
2008. ápr. 18. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem volt mar par tavkapcsolatom de soha nem sult el valami jol.szerintem ha meg tudnatok tobbszorozni a talalkozasokat akko ne hadjatok abba.de ha erre nincs lehetosegetek akkor szerintem szakitsatok,mert(most ezt nem azert mondom h megbantsalak tedeg)de ha ez igy fog menni tovabb elobb-utobb vagy te v a parod felre fog lepni.nem akarlak elbizonytalanitani de velem is ez volt es egyaltalan nem esett jol mikor megtudtam...de azert szurkolok hogy ti jobban jarjatok mint en jartam...sok sikert!
2008. ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondom h szakítsatok csak beszéljétek át a dolgokat. Mert ha igazán szeretitek egymást akkor működhet a távkapcsolat is. De ha van lehetőségetek inkáb találkozatok hetente 2szer. Plusz jót tesz ha interneten tudnátok kommunikálni (de gondolom a párodnak nincs. Nekem működik a dolog 1 éve pedig mi is messze lakunk 1mástól. A megcsalás kérdésben szerintem az igaz szerelemben ez nem túl nagy veszély. Értékeld ki a kapcsolatot és ha télleg szeretitek egymást akkor tartsatok ki!
2008. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem szerint nagyon nagyon kevés, ha csak ennyit kommunikáltok.

Én és távkapcsolatban vagyok a barátommal, ésnagyjából annyittalálkozunk, amennyit ti, de nekünk nem múlik el nap az nélkül, hogy ne beszéljünk legalább 40 percet telefonon. Ha nem jön össze a telefon, akkor minimum az sms.

Beszéljetek erről, mert szerintem nagyon kevés az, ami nálatok van!

2008. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az. De ha nektek elég... Nekem biztos nagyon hiányozna :S Komoly ez a kapcsolat?
2008. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A bátyám és a barátnője már fél éve Győr-Bp viszonlatban élnek távkapcsiban.Nap mint nap hívják egymást.Amikor valami miatt nem együtt alszunk a férjemmel(ő több műszakban dolgozik)mindig felhívom lefekvés előtt.

Amikor fiatalabb koromban éltem távkapcsiban,akkor is 2 max 3 naponta hívtuk egymást,de naponta több SMS is elszállt,néhány e-mail...Bele is haltam volna,ha nem hallok róluk majd egy hétig.

-de ha már feltetted a kérdést,akkor lehet benned is megfogalmazódott a dolog.

2008. ápr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tade ***** válasza:
100%
SZia en is eltem tavkapcsolatban. Kb 900 km volt kozottunk...mi mondjuk MSN-en keresztl beszeltunk minden nap, ugy, hogy lattuk es hallotuk egymast....egesz nap be volt kapcsolva a web kameram, meg neki is(jo nem egesz nap, mivel o is dolgozott meg en is)..csak akkor kapcsoltuk ki mikor aludni mentunk....persze hetvegeken online volt, mivel egyikunk se dolgozott :))) neha nagyon vicces volt mikor o egy szal kisgatyaban szaladgalt a szobajaban anyam meg eppen az en szobamban pakolaszott es latta amint a baratom az MSN-en felmeztelenul rohangal :)))) persze havonta 3-4 napra eljott hozzam vagy en hozzal...napi 2 sms, ha eppen nem tudtunk fellepni az MSN-re....es ez igy ment 4 evig....most mar 1 eve, hogy osszekoltoztunk ....es nagyon boldogok vagyunk!! De, hogy oszinte legyek nekem nagyon kevesnek tunik amit egymassal beszeltek, igaz ti tobbet talalkoztok, mint mi anno....de az, hogy hetkoznap nem beszeltek egy kicsit furcsa....attol fuggetlenul csak rajtatok all, hogy tartos lesz-e a kapcsolatotok vagy nem....MI megbiztunk egymasban, oszintek voltunk egymashoz, es a kapcsolat mukodott megha 900 km-re is voltunk egymastol....Szerintem beszeljetek sokat, nem tudom megoldhato-e az internetes dolog, MSN, Skype, vagy hasonlo...de azert sok sikert
2008. ápr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem is ha nem tudtok töbször talizni hagyd, mert Nem lenne jó neked. Én is voltam így megbiztam benne és hüséges voltam mikor oda került a sor hogy találkoztam a hugával ő bevalotta hogy a bátya nem szent rajtam kivül még volt 3 barátnője.

Szóval Én nem vagyok híve ennek. De ez két emberen függ , meg kell beszélni és ha úgy látod adj esélyt. Sok sikert hozzá.

2008. ápr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!