Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmesélnéd, hogyan tetted túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmesélnéd, hogyan tetted túl magad egy fájdalmas szakításon? Inkább azoknak a válaszát értékelném akik több éves kapcsolatból jöttek ki. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 15:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Én sírtam egy bő 3 napig utána. Aztán belegondoltam hogy mekkora egy szánalmas f.szfej. De ez sem érdekelt, mert így is szerettem. Aztán 1 hétre rá írt msnen, elég csúnya dolgokat. Na akkor sikerült kivernem a fejemből. :D
2009. aug. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Előzőnek üzenem, hogy nyilván ő se a jóindulat meg a földre szállt angyal mintaképe, hogy kapott a fejére utólag kicsit, nyilván valami jól megbántotta az exedet.

Akinek pont az éves évfordulón adták ki az útját annk mi csesződött el ilyen komolyan? Azért az a csaj se semmi aki épp ilyenkor játsza el a besértődöttet, kicsit tapló a javából.

2009. aug. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Májusban lett vége, 5év után (megjegyzem, a szakítás másnapján esküvőre kellett mennünk - együtt...szép volt...). Sokat bulizok, teljesen új emberekkel ismerkedtem meg, barátok, család sokat segít :) Kb 2 hete kezdtem úgy érezni, túl vagyok rajta. És most hazamentem, a szobámban a közös fényképünk. És tudod mit? Nem tudom elrakni a fiók mélyére...Hát így megy ez. Nem csak a szerelmemet, hanem a legjobb barátomat is elveszítettem.
2009. aug. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én öt évig voltam együtt a barátommal..de nekünk egy kicsit más a helyzet ,mivel Ő már nincs köztünk:'(...Én még így egy fél év után se tudom felfogni,hogy mi történt:SEgész nap csak sírtam és hallgattam a "közös" számainkat.Minden nap csak arra vártam,hogy belépjen az ajtón és azt mondja:"Hazajöttem cukorbogyóm":(:(:(Ennél borzasztóm dolog nincs a világon,hogy egy olyan embert veszítesz el,akit még talán az életednél is jobban szeretsz!
2009. aug. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Te szegény! Mi történt a pároddal ilyen fiatalon? Jobbulást neked!
2009. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jött haza a munkából és autóbalesete volt...már nem tudták megmenteni:'(Úgy érzem nekem soha többé nem lesz már ilyen kapcsolatom és egy ideig nem is kell senki..Ez olyan érzés mintha elvették volna a fél életed.
2009. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nekem volt egy 1 éves kapcsolatom,és a srác akarta a végét.Sokszor meg is csalt,de én akkor is nagyon szerettem. Nekem a barátaim és a családom segített feldolgozni ezt a veszteséget! Elkezdtem tanulni és sportolni,és végre őt is elfelejtettem. Most már 2 éve boldog párkapcsolatban élek:)
2009. aug. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
23:07 vagyok, 02:12nek: Nem, ő szakított velem elég csúnyán, mert nem akartam lefeküdni vele 2 hónap után. Ekkor voltam 16 éves ;) ÉS ez neki nem tetszett. szakitást rendesen csinálta aztán letiltott. oké. aztán egy hétre rá feloldott és elkezdett sértegetni...
2009. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!