Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

161 cm nagyon alacsony?

Figyelt kérdés
Zavarna? Te hány centi vagy? Nemet, kort is írj! 16/L
2012. ápr. 18. 19:10
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Az alacsony lányok a legjobbak :)

164

16/f

2012. máj. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

én 166cm vagyok és még így is én vagyok a leg magasabb a barátnőim között , plusz a suliban is az osztálytársnőim között is XD elég furán érzem magam emiatt....(egy trollnak) XD persze ezzel még senki sem csúfolt vagy ilyesmi....de amikor elmegyünk bulizni pár ismerőssel és vannak köztük velem egy magasságú, vagy még magasabb csajok is, akkor már büszke vagyok rá hogy ilyen magas vagyok és nem egy 150 cm-es kis ovos méretű törpeszuper XD

pedig ez a 166cm nem olyan marha nagy magasság.... de a mostani 9-10. osztályosok olyan kicsik mint az ovisok :S én nem értem mi van azzal a generációval :S

18/L

2012. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 HaxorDP válasza:
182/F
2012. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!