Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek egy ilyen esetet? Szerintem súlyos! (Többi lent! )

Figyelt kérdés

A barátommal nagyon jól kijövünk, szeretjük egymást, jó a szex is vele, megfontolt sorolhatnám még a jó tulajdonságait. DE! Nem akar bemutatni a szüleinek és ha kérdezek róluk mindig eltereli a témát, vagy azt mondja, hogy nem akarok róluk beszélni. 4 hónapja vagyunk együtt. Úgy gondolom ennyi idő után már ez megtörténhetett volna. Mi okból lehet ez? Lehetnek rossz emlékei? Talán szégyenli őket? Bevallom kicsit kezd érdekelni, hogy milyen anyukája lehet egy ilyen nagyszerű pasinak. Szerintetek pihentessem a témát? Vagy majd az idő úgyis megoldja?


20/L Barátom 23/F


2012. ápr. 16. 21:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel.Valamit titkol. Én ilyet elhagytam már,később ki is derült h otthon menyasszonya van.Nem sokkolni akarlak,de ott valami nem okés az biztos
2012. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Valamit titkol igen, erre én is rájöttem. :) Az érdekelne, hogy miként lehetne ezt finoman úgy lerendezni, hogy ne legyen olyan hatalmas nagy probléma.
2012. ápr. 29. 23:06
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem rajtad áll, hogy mekkora probléma, lehet, hogy hatalmas.

A te igényed teljesen normális

2012. ápr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Üdvözlöm Hölgyem, magánnyomozó vagyok és állok rendelkezésére. Cégünk számára rutinfeladat megszerezni az efféle információkat, részletes személyleírásokkal és akár életrajzi adatokkal. Ha szeretné igénybe venni szolgáltatásunkat, kérem ne kételkedjen, írjon üzenetet!


Na szóval abbahagyom a hülyéskedést. Szerintem óvatosan kérdezd meg a barátait, elég annyit tudnod, hogy miért ilyen kínos neki ez a téma. Lehet, hogy akkor már nem fog érdekelni a téma, vagy pedig jobban, óvatosabban tudsz kérdezni a barátodtól

2012. ápr. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
nem értek egyet a többiekkel.... ha igazán szeret nincsenek titkai... nem lehet hazugságban, titkokban élni. kérdezz rá. ha ezért elhagy, megérdemli...
2012. ápr. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

na tudod mi, en is igy voltam jo tavol tartott a csaladjatol megis velem ult szinte 2.5 evig, de kiderult, hogy azert mert nem vett komolyan es neki mas szandekai voltak nem voltam annyira fontos neki


32 L

2012. ápr. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 omba ***** válasza:

Elég gázos családi viszonyaink voltak, de hát az asszony fontosabb volt a röstelkedésnél.

Persze, hogy bemutattam egyszer csak, - nem is kezelte olyan elutasítóan, mint ahogy gondoltam.

Szóval egy ideig tán érthető, de ha komolyan vesz, akkor nem tatok OK-nak a viselkedését.

Bármi is a "titok", ha bízik benned, megosztja.

2012. ápr. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat. Barátaival fogok majd beszélni. Hátha bejön!
2012. ápr. 30. 11:09
 19/20 anonim ***** válasza:
Biztodrs tudod egyáltalán hogy vannak és hogy kik a szülei?
2012. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Akármikor kérdeztem a szüleiről, mindig azt mondta nem akar róluk beszélni. Ebből nem lehet megállapítani azt sem, hogy egyáltalán élnek e.
2012. máj. 22. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!