Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek egy ilyen esetet? Szerintem súlyos! (Többi lent! )

Figyelt kérdés

A barátommal nagyon jól kijövünk, szeretjük egymást, jó a szex is vele, megfontolt sorolhatnám még a jó tulajdonságait. DE! Nem akar bemutatni a szüleinek és ha kérdezek róluk mindig eltereli a témát, vagy azt mondja, hogy nem akarok róluk beszélni. 4 hónapja vagyunk együtt. Úgy gondolom ennyi idő után már ez megtörténhetett volna. Mi okból lehet ez? Lehetnek rossz emlékei? Talán szégyenli őket? Bevallom kicsit kezd érdekelni, hogy milyen anyukája lehet egy ilyen nagyszerű pasinak. Szerintetek pihentessem a témát? Vagy majd az idő úgyis megoldja?


20/L Barátom 23/F


2012. ápr. 16. 21:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar róluk beszélni, akkor nem akar! Sztem ne erőltesd!
2012. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
ne erőltesd, mert vita tárgya lesz abból meg veszekedés. nyilván meg van az oka hogy miért nem akarja bemutatni őket
2012. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 ASOT ***** válasza:
100%
így van ahogy 1-eske és 2-eske mondja!
2012. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért vannak ennyire rápörögve erre a "szülőknek bemutatás témára" a csajok... Mi ebben a pláne? Minek kell mindent komplikálni? Örülj, hogy szeret téged és nem csak a dugás miatt tart.
2012. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, többet nem fogok rákérdezni, majd idővel megtudom kik a szülei!
2012. ápr. 16. 23:10
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem se erőltesd.. :) Én barátom pl több mint fél év után találkozott a családommal.. Nem szégyelltem őket meg semmi, de valahogy így jött ki.. Én úgy voltam vele, hogy amíg nem komoly a dolog, addig felesleges..
2012. ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Figyu. Lehet hogy meghaltak vagy előfordulhat hogy Állami gondozott volt vagy bármi. Ne kérdezősködj mert ha erőlteted az könnyen megmérgezheti a kapcsolatot.
2012. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Owen23 válasza:
52%
Lehet hogy az anyukája egy troll aki megette az apukáját az ágyhoz van kötözve és minden este Zeusz elmondja a török ÁBC-t neki....Szerintem nincs kizárva
2012. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Bloody Death ***** válasza:
Szerintem ezt ne eröltesd, majd ugy is elmondja, ha úgy érzi szükségét. Csak saját magamból indulok ki, mert a barárnőmnek én is csak 1,5 éves kapcsolat után mondtam el, de akkor is, mert össze költöztünk, és így láttam helyesnek. Noha nem azért nem mondtam el, mert szégyeltem, vagy valami ilyesmi, hanem csupán csak a puszta gondolattól is fel megy bennem a pumpa, hogy mien troger troll agyhalott mutáns r.hadék genetikai hulladékok a szüleim. Mert minek b@sztak a világra, ha még le sem sz@rnak. Azárt a barátnőm is ideje korán levágta a szitut, s hamar felhagyott a kérdezösködéssel. :)
2012. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 omba ***** válasza:
100%
Ne erőltesd, de azért határozottan azt gondolom, hogy egy párkapcsolatba, ez a válasz : "hogy nem akarok róluk beszélni. " - nem sokáig fér bele.
2012. ápr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!