Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal sokat veszekszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal sokat veszekszünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyre többet veszekszünk a barátommal, minden apróságon összekapunk. Utána persze kibékülünk, de nagyon bánt, hogy ilyen. Szerintetek mit csináljak? Szakítani nem akarok, mert nagyon szeretem.

2012. ápr. 15. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
sajnos lehet h nem illetek össze. kiszokta kezdeményezni a vitát? mik azok az apróságok?
2012. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lassan 2 éve, hogy együtt vagyunk, azelőtt nem voltak ilyen vitáink. néha én, néha ő. az nem lehet a baj, hogy lassan fél éve nem talál munkát?
2012. ápr. 15. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:
de lehet! stressz miatt pl töbször kiborul
2012. ápr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ha szereted, akkor ne szakíts.az, hogy apróságokon vesztek össze, nem jelent semmit.ha már komolyabb dolgokban vesztek össze, azt kell megbeszélni.pontosan mik azok az apróságok?ha kimutatja, hogy szeret, akkor nincs semmi baj.általában akkor szokott ilyen lenni, ha az egyik fél azt érzi, hogy a másik elhanyagolja, ilyesmi.ha szereted, akkor te is foglalkozz vele.ne szakítsatok.
2012. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

apróságok alatt azt értem, hogy ha anyukámnál vagyunk ő előbb haza szeretne menni, én nem.. vagy ha egész nap a gép előtt ül, és szólok neki akkor amiatt, ha nem akarok bulizni menni, akkor amiatt.

a legnagyobb gond az, ha rend van a házban, észre sem veszi, de ha nincs, akkor megint veszekedés.. ezt utálom a legjobban. szakítani nem akarok vele, mert nagyon szeretem. de megbeszélni sem nagyon tudjuk, mert elég önfejűek vagyunk mind a ketten, de azért néha sikerül.

2012. ápr. 15. 15:41
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :)
2012. ápr. 15. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!