Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy srácnak az ölében űlök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak az ölében űlök és nem érzem, hogy nyomna a pénisze, akkor szerintetek meleg a srác?

Figyelt kérdés
Mellesleg jó seggem van. S ronda se vagyok, de egyszerűen nem tudom hogyan izgassam fel indirekt módon. Amikor odakapok neki akkor csak egy pillanatra érzem, de én tovább akarom. Mi tévő legyek? Nem merem elmondani neki, hogy gerjedek rá, mert van barátnője és nem akarok bajt.

2012. ápr. 15. 05:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
cicám én adnék neked egy jó nagy vaginális majálist, ha kell.. Nincs most barátnőm szóval ha érdekel a dolog akkor írj.
2012. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
kajak felálltam arra amit irtál kérdezö.. hm kilehetsz éhezve :D
2012. ápr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
irj privátot én segítek:)
2012. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Utolsó három a legjobb! :P :DDD
2012. ápr. 26. 23:37
 15/18 anonim ***** válasza:
neked hogy esne ha a te pasidat ölelgetné más csaj? Vagy még rosszabb a te pasid ölelgetne más lányt. Te nem pasit akarsz, hanem más lányokkal szeretnél vetekedni, ezért foglalt pasikra buksz?
2013. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ja meg ha megcsalják veled a nőjüket, akkor az al ány nem fontos nekik, de te sem leszel az, max ribizli, de ha az neked megfelel, plusz nemi baj, plusz téged is megcsalnak majd ugyanezek a srácok
2013. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

képes valaki érintés, videó meg kép nélkül felállni? akkor az már nem a szépség miatt van hanem inkább az igénytelenség miatt, már bocs, úgy értem aki ki van éhezve annak ennyi is elég :)a külsőt meg centik alapján néhány paraméterből nem lehetm egállapítani, elképzelni, én S es méretű vagyok, azaz 34-36 os ak onfekció méretem, átmenet vagyok ak örte és a homokóra között, 164 cm vagyok és 54 kg, de erős a csontozatom és izom is van rajtam, zsír viszont nem igazán :)

bár szeretnék hízni, a combom sportos, formás, hosszúak, a csípőm széles, kerek, legalábbis a vékony derekamhozk épest amúgy egyáltalán nem nagy :) a melleim viszont inkább kisebb kategória, de kerekek és feszesek, szépek :)

ha híznék sztem nem oda híznék hanem combba, vagy sehová

2013. jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a sok álszentre!

CSINÁLJÁTOK HÁRMASBAN!

2013. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!