Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adna valaki értelmes tanácsot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adna valaki értelmes tanácsot?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és bejön egy 16 éves fiú akivel már 3-szor kavartunk,de közös megegyezés alapján barátok maradtunk.(a kor miatt is)Most más lányoknak 'udvarol' meg minden és azt hiszem most jöttem rá,hogy szeretem,de nemtudom mit csináljak..valaki valami értelmes ötlet?
2012. ápr. 14. 23:14
 1/4 ASOT ***** válasza:
56%

ne csinálj semmit!

bocs de nem illetek össze se a korotok miatt se egyebek miatt!

A korabeli lányoknak udvaról..és jobban is teszi!

boccs!

2012. ápr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
nem udvarol hanem inkább alájuk nyúl
2012. ápr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a kislány tanácsot szeretne, semmi szükség az idétlen válaszokra.

Ne foglalkozz velük, annyiban azonban igazuk van, hogy ne csinálj semmit! :) Ebben a korban még sok az a három év, később egyre kevésbé számít majd, de most még ég és föld vagytok. Ő már lehet, hogy többet is akarna a puszinál és a kézfogásnál és már az idősebb, vele egykorú lányok tetszenek neki, ami normális. Ezt próbáld megérteni.


20/L

2012. ápr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
előzőnek igaza van:kislány vagy még
2012. ápr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!