Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol tudnék értelmes és csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pisthi kérdése:

Hol tudnék értelmes és csinos lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
25 éves, diplomás fiú vagyok, a kinézettemmel kapcsolatban is többségében pozitív visszajelzéseket kapok. Mégsem volt már nagyon régóta kapcsolatom, pedig nagyon hiányzik az életemből. Régebb inkább bulikban próbáltam ismerkedni, volt hogy minden hétvégén elmentem vhova, futó kapcsolatokon kívül még sem jött össze semmi. Aztán a bulizás túl sok időt meg energiát vitt el, és nem is éreztem benne túl jól magam, ezért felhagytam vele... Munkahelyemen nem nagyon lehet ismerkedni, mert a lányok általában 30 körüliek vagy idősebbek. Van néhány hobbim is, de sajnos azokon keresztül sem sikerült megtalálnom a megfelelő partnert. Mit gondoltok erről ? Hol kellene keresnem ? Hogyan lehetne ezt a helyzetet szerintetek előmozdítani ?
2012. márc. 17. 21:10
 1/10 anonim válasza:

hát itt nemigazán:)

am. pedig a hobbit összelehet kötni az ismerkedéssel:)

olykor pl az utcán bukkan fel az "igazi". persze nem azt mondom, hogy minden lánynak mutatkozz be, csak hogy tartsd nyitva a szemed;)

amúgy barátok ismerősei, kertiparti, vagy ilyen lazább kis össszejövetel is jó lehetőség.

szrvezzetek a haverjaitokkal valameikőtöknél egy kis kertipartit, úgyis jön a nyár:))

2012. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az utcán nem lehet csak úgy odamenni vkihez...Persze nyitott szemmel járok, és látok is sok szimpatikus lányt, de nem tudom csak úgy megállítani őket. A munka miatt sajnos a barátok most háttérbe szorultak egy kicsit, és ők sem nagyon érnének rá, mert baromi sokat dolgoznak. Akinek szerencséje van az még az egyetem alatt össezjött vkivel, de aki nem, az hasonló cipőben jár, mint én. Persze vannak kivételek, egy haverom egy általam szervezett buliban jött össze, egy általam meghívott csajjal, és már több éve tart a kapcsolatuk, de ez tényleg kivétel számba megy...
2012. márc. 17. 21:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?:-)
2012. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

pedig bulikba a legkönnyebb ismerkedni.

Persze nem olyan bulikra gondolok ami tini k*rvákkal van tele, hanem vannak igényesebb szórakozóhelyek is.

Én is ilyenen ismertem meg a mostani barátnőm.


de felénk van egy olyan dolog, hogy internet.

Tudom hihetetlen, de ott vannak társkereső oldalak és lehet ismerkedni is. Igen lehet erre azt mondani, hogy a neten nehéz normális lánnyal ismerkedni mert többségük inkább csak kíváncsiságból vagy szimpla ismerkedés miatt van fent ilyen helyeken.

Persze ehhez is mint a szórakozóhelyekbe való járkáláshoz kedv és idő kell.

2012. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok.
2012. márc. 17. 21:32
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves előző: tudsz olyan helyet mondani, ahova nem csak tini k*rvák járnak ? Mert én a legtöbb helyen vagy őket, vagy nyomi, részeg külföldieket látok . Ha tudnál pár ilyen igényesebb , normálisabb szórakozóhelyet mondani, ahol értelmesebb, kulturáltabb csajokkal is meg lehet ismerkedni, az tök jól jönne... Meg hát igen, még ott van az internet is, de ezzel kapcsolatban előbb le kell győzzem az előítéleteimet.
2012. márc. 17. 21:35
 7/10 anonim ***** válasza:
külföldön! amúgy meg ne válogass tele van pest tuti csajokkal. ha a kritériumok közül elhagyod az "értelmes"-et akkor máris találsz.
2012. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne olyan gyorsan, egyszerre csak egyet. A csinos nő nem értelmes, az értelmes nem csinos. :)


Közhelyeket félretéve, én is ugyanígy látom, buliban nem lehet komoly kapcsolatra szert tenni, munkahelyen nem is érdemes kavarni, hobbi hiába van, de még az utcai ismerkedés is kizárt.

Én már úgy látom, hogy ilyen lányok nincsenek, vagy egy buta csicsalibával, vagy egy intelligens bányarémmel jössz össze. A "csinos" lányok mind beképzeltek és buták, mert a testükkel megkapnak mindent, ennél csak az viccesebb, amikor a csúnyácskább lányok is beképzeltekké válnak, mert pár lyuk-lyuk alak ajánlatot tesz nekik.


# 1/7

Előbb el kéne olvasni a bevezetőt.

Másrészt ismerősök ismerőse tipikus női taktika, ott talán nyitottabbak lesznek rád, viszont szerintem több szempontból is problémás.

Meg aztán aki igénytelen annak minden könnyen megy.


# 2/7

De odalehet menni, legfeljebb a nagy része lekoptat, vagy később úgysem lesz belőle semmi. Persze nagy számok alapján ez is bejöhet, de a legtöbb lány eleve pofátlanságnak tartja ha egy idegen megszólítja, mint mondtam ismerős ismerőse a taktikájuk.

Az a barátság, ami a munka miatt nem működik, az nem barátság. Aki igazán akar, időt szakít a másikra. Hogy akarsz így barátnőt?


# 6/7

Én nem hiszek az ilyenekben, a kultúra meg a szajhaság nem zárják ki egymást. Szórakozóhelyen szerintem nem érdemes próbálkozni, de remélem tévedek és neked bejön.

Az internettel ne legyenek fenntartásaid. Ott legalább egyből látszik, hogy tud 2 értelmes mondatot kinyögni magáról, vagy csak arra jó.


# 7/7

Valahogy így, de sajnos nem mindenki ennyire igénytelen.

2012. márc. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én az Internetet javasolom és ott is a Csajok és Pasikat. Az FB-n keresztül is lehet használni. Nekem nagyon tetszik, fiatalos és nagyon sok rajta a 20-on éves. Én is ismerek olyat, akik ott jöttek össze és már 1 éve dúl a szerelem. A fiúknak nagyon könnyű ismerkedni, mert nem kell levelet írni, hanem van rá sok más lehetőség, csak rá kell nyomni a lányra, hogy tetszik.
2012. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves előző, azon az oldalon pont regisztráltam. Hát 1-2 csajjal sikerült kapcsolatba lépnem, de még egyikükkel sem találkoztam, néhányan közülük igen ritkán válaszolnak, lehet azért mert nem prémium-felhasználok.


Ha gondolod átlinkelem a profilom :)

2012. márc. 28. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!