Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hisztek a "súlycsoportokban"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek a "súlycsoportokban"?

Figyelt kérdés
Mondok egy példát, és majd lehet érteni mire gondolok. Mondjuk én egy 10/6-os srác vagyok, és ha elkezdenék nyomulni egy topmodellre, akkor mondanátok, hogy: "ne csináld, nem a te súlycsoportod"? Tudom, hogy a szépség szubjektív, de alapvetően érteni lehet a kérdést, és szerintem valamennyire mindenkit be lehet sorolni külső alapján "súlycsoportba". Leírnátok még, a nemeteket és a korotokat?
2012. ápr. 14. 19:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, annyi igazság van ebben, hogy egyes férfiakat/nőket többen megnéznek a külsejük miatt, mint jó néhány más embert, de ettől függetlenül egy elég sokak által rondának és kövérnek tartott palira is mondhatná egy topp modell hogy milyen bájos, és egy olyan pasira akire rengeteg modell mondaná hogy milyen helyes, egy sokak által csúnyának nevezett csaj meg lehet hogy azt mondaná, hogy nem az esete,


Az rendben van hogy mindenki saját maga, megtudja mondani, hogy kit mennyire gondol helyesnek, de ha te valakit 10-ből 5-ösnek gondolsz, más lehet hogy 2-esnek vagy 9-esnek, tehát olyan ember nem létezik aki mindenki szerint 2-es, és olyan sem aki mindenki szerint 9-es vagy 10-es, tehát akit te rondának gondolsz, lehet hogy pont ő nyerne egy férfi vagy női szépségversenyen, más részt meg a személyiség sem egy utolsó dolog, sőt, tehát ez nem egy egyszerű dolog...


22/F

2012. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

tudom, hogy vannak súlycsoportok! de hiszem, hogy van átjárás.

külső-belső tulajdonságok és a társadalomban elfoglalt hely és vagyoni háttér alapján mindenkit lehet osztályozni.

vannak olyan dolgok amikkel amikbe beleszületünk, de van ami rajtunk múlik.

2012. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

hiszek is meg nem is.


Van mikor van benne ' igazság'... De saját magamból kiindulva pont nem érdekel ha 100× jobb pasit megkaphatnék, ha az az egy megfogott valamivel.:)

16/L

2012. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Ájron ***** válasza:
El sem hinnéd, milyen keményen meg van ez a súlycsoport dolog. az indiai kaszt rendszer ehhez képest multinacionális óvoda bakker...
2012. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat jöhetnek még.
2012. ápr. 15. 21:22
 16/17 anonim ***** válasza:
Közelebb vagy a 10-hez, mint az 1-hez, úgyhogy simán lehet 1-es csajod!
2012. ápr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
*10-es csajod. XD
2012. ápr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!