Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hisztek a "súlycsoportokban"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek a "súlycsoportokban"?

Figyelt kérdés
Mondok egy példát, és majd lehet érteni mire gondolok. Mondjuk én egy 10/6-os srác vagyok, és ha elkezdenék nyomulni egy topmodellre, akkor mondanátok, hogy: "ne csináld, nem a te súlycsoportod"? Tudom, hogy a szépség szubjektív, de alapvetően érteni lehet a kérdést, és szerintem valamennyire mindenkit be lehet sorolni külső alapján "súlycsoportba". Leírnátok még, a nemeteket és a korotokat?
2012. ápr. 14. 19:25
1 2
 1/17 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Nem hiszek bennük felesleges az egész attól mert nem a te súlycsoportod attól még a vonzalom meglehet tőle is
2012. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
lehet, hogy hülye vagyok, de a 10/6 az mit jelent? :D
2012. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Pontozás. Egy tízes skálán hatos vagyok.
2012. ápr. 14. 19:28
 4/17 anonim ***** válasza:
Nézd meg azt a filmet, hogy túl jó nő a csajom.
2012. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 $ € Ž ***** válasza:

Ezzel csak magadat degradálod le amúgy. Mikor odamész hozzá, csak görcsölsz majd, hogy "húhh ez egy 9-es". Így már azelőtt túlmisztifikálod a csajt, mielőtt hozzászóltál volna.


Amúgy hiszek az emberek közti súlycsoportokban, de ez messze nem csak a külsőségekben nyilvánulnak meg, nem csak az alapján lehet besorolni. Tehát aki sikeres, népszerű, jól néz ki, intelligens, stb. az véleményem szerint magasabb csoportba tartozik, mint egy szerencsétlen, népszerűtlen, ronda, buta ember. De ez már másik téma.

2012. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Értem, tehát Te valamilyen szinten hiszel, csak nem abban a formában, ahogy a kérdésben megfogalmazva vagyon. Kösz az eddigieket, jöhetnek még.
2012. ápr. 14. 19:35
 7/17 anonim ***** válasza:

Én átlagon felülinek számítok, de volt mások szerint nagyon csúnya barátom, szerettem, a vonzalom is meg volt szóval, nem hiszek benne. Ja és a távkapcsolat miatt ő hagyott el, most egy csúnyácska lánnyal van együtt, de egészen biztos, hogy boldogok.

26N

2012. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

4/7 es válaszoló vagyok, leírom a véleményemet én is.


Igazad van ebben a csoportokban, de mégsem. Mivel ezt nem lehet behatárolni, a szépség szubjektív ahogy írtad, így lehet hogy valaki ugyan azt a csajt máshogy határolja be. ami neked 7 es az másnak 9 és fordítva is igaz. Ezen kívül még a belső is szerepet játszik ebben. sok ember magát nem ismeri rendesen, hát még mást. Szóval ezt nehéz dolog így beskatulyázni.

2012. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek a csoportok nem léteznek igazán. Ez mind egyéni...

Én nem tartom magam egy szép lánynak, de 4 évig éltem egy rendkívül jó képű, magas, izmos, lányok álma pasival. S ő is nagyon szerelmes volt az elején. Pedig nem vagyok top modell típus.


Mióta szakítottunk és újra ismerkedem ... megismerkedtem nagyon jó képű és kevésbé jóképú fiúkkal is ... nyilván mindegyikben vonzott valami.

De nem az, hogy milyen súlycsoportba tartozik ... mert ilyen nem létezik.


Vagy meg van a vonzalom, vagy nincs, de ez nem súlycsoport kérdése.



24 N

2012. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszek. Nem külső alapján ilyen kasztokba rendezni az embereket, mert mindenki mást láthat vonzónak vagy szépnek, és ráadásul nem csupán a külső az, ami számít. A példádhoz meg annyit, hogy nem szabad így hozzáállni. A nők is ugyanolyan emberek mint mi férfiak, azzal a kölönbséggel, hogy vaginájuk van, nagyobbak a melleik, klasszikus értelemben vett széklet helyett halványlila/rózsaszín virágillatú gombócokat tojnak, nem böfögnek és "kicsit" eltért a gondolkodásmódjuk a miénktől. Ne rendeld alá magad már az elején azzal, hogy "jajj ő 9-es én meg csak 6-os", mert egyszerűen ez nem így működik. Egyáltalán mi alapján mérik ezeket a pontokat, és miért csak 10-es a skála?
2012. ápr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!