Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek túlságosan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek túlságosan a felhőtlen boldogságtól?

Figyelt kérdés

A párommal sokat veszekedtünk az elmúlt hónapokban. Rendszerint én vagyok az, aki kreálja a veszekedést. Ha egy ideig minden ok kettőnk között, találok valamit, amibe belekössek. Rájöttem persze, hogy ez így nem jó, a kapcsolatunk tönkremehet a hisztijeim miatt. Most az a helyzet velünk, hogy egy hete boldogok vagyunk, nincs veszekedés, odafigyelünk egymásra, több időt szentelünk arra, hogy megbeszéljük a dolgokat. Én viszont valamiért meg vagyok rémülve ettől a nagy boldogságtól. Mindig is aggódó típus voltam, most úgy érzem, hogy végre elengedhetem magam, de mégis ott motoszkál bennem a kérdés, hogy mi van ha ennek a boldogságnak vége szakad, mi van ha valamit elrontunk és újrakezdődnek a veszekedések? Szeretem őt, de valamiért félek túlságosan kötődni hozzá,annak ellenére, hogy tudom nem bántana meg. Hogy győzhetném le az aggályaimat?:(

21/l



2012. ápr. 12. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérd meg hogy erősítse meg a megvédésedre tett ígéretét.
2012. ápr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert idióta vagy.
2012. ápr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"ott motoszkál bennem a kérdés, hogy mi van ha ennek a boldogságnak vége szakad"


Épp ez a válasz a kérdésedre. Azon agyalsz, hogy a hegyről csak lefelé vezet út, vagyis mindenképpen elromlik valami. Inkább örülj neki, hogy a párod így elvisel téged. Mindenképpen el akarod üldözni? :)

2012. ápr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Furcsának hangzik,de vannak olyan emberek,akik az élet értelmét nem a boldogságban,nyugalomban találják meg,hanem az állandó harcban,kűzdelemben. Röviden: szerintük az élet harc.

Pedíg a boldogság egy olyan dolog,amit felhőtlenül kell tudni élvezni. Egyszerűen el kell hinni azt,hogy most nincs harc,nincs stressz. De ez amúgy sincs mindíg így! Problémák,kűzdelmek mindíg is lesznek az életben. Akkor miért bonyolítsuk mi is,minek kreáljunk mi is feszültséget? Ennyi. A stresszt inkább oldani kell,mint kreálni szerintem.

2012. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szedj magne B 6-ot, tényleg csak ennyit tudok mondani, ha nincs annyi önuralmad, hogy 1 hétnél tovább kibírd, hogy ne köss bele az élő fába is. Exemnek volt egy ilyen barátnője mint te, annyira kikészült tőle, hogy évekig emiatt nem kezdeményezett nőkkel párkapcsolatot.
2012. ápr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!