Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az ilyen kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen kapcsolat köztük? Vagy csak szerintem furcsa?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. 23 éves a barátom, és 2 hónapja jöttünk össze. Van 3 testvére. Amikor először voltam náluk, csak a húga volt otthon. 20 éves a lány, és szerintem, túlságosan is jó viszonyban vannak. Bementünk a szobájába, tök jól elvoltunk, beszélgettünk, filmet néztünk, de...kb 40 percenként kiabált ki a húgának a szembe szobába...a film végén meg már ki is mentünk a húgához, beszélgettünk vele is...de olyan furcsa szerintem köztük a kapcsolat...ölelgeti, meg rácsap a fenekére, meg puszilgatja, mögé áll és átöleli...úgy állnak, és beszélgetnek velem...csak olyan furcsa látni..nekem ez nem mindennapi két testvér közt. Aztán visszamentünk filmet nézni, de már nézte velünk a húga is...őt is átkarolta, vagy a kezét fogta...de vajon miért? Normális az ilyen szoros kapcsolat a testvérek közt?

2012. ápr. 10. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem egyből az jutna az eszembe hogy köztük több van testvéri szeretetnél. Nappal húgom, este dugom.

Te hogy tudsz ilyen pasival lenni?:S

2012. ápr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Még néhanéha bele is férne az ilyesmi POÉNBÓL (pl a popó pacsi xD)

vagy 1-1 puszi,ölelés még miért ne?

de így..én tágra nyílt szemekkel leültem volna az ágyra és csak egy dolgot kértem volna tőle: hogy hozzám ne érjen amíg haza nem megyek

2012. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Miért akarjátok annyira rátukmálni, hogy csak élettársak és igazából járnak?

Ha ez lenne nem hiszem, hogy a lány engedné, de ha mégis valami okból akkor jobban titkolná, nem merne kockáztatni.Valószínűleg többet éreznek egymás iránt vagy nem tudom.

Szerintem ha legközelebb ezt csinálják akkor mond, hogy neked ez fura.Csak ezzel a lánnyal csinálja ezt?Mert ha az összessel ilyen, akkor lehet, hogy így lettek nevelve, így szokták meg, de ha ez van akkor nem értem a szülőket...:D

2012. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát most ehhez nekem is hozzá kell szólnom.. Nekem az egyik barátnőmnek a hapsija meg annak az anyja voltak így.. Áthívtak minket karácsony másnapján.. Megajándékoztuk egymást.. Bnőm pasija kissé már ittas volt, és én olyat láttam, hogy még a szám is tátva maradt.. :D Köpni nyelni nem tudtam.! A pasi odament anyjához, és szájonpuszilta! meg ott volt a nővére is, annak meg a mellét meg a fenekét fogdosta, ugyanezt anyjával is.. De azt mondta bnőm, hogy szokott ilyeneket csinálni néha, mikor rájön az 5 perc.. Nagyon undorító volt... Főleg tudva azt, hogy ugyanaz a vér folyik az ereikbe...
2012. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!