Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az tényleg akkora hátrány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg akkora hátrány a csajok szemében ha egy pasinak nem jön be ez a facebook majomkodás? (21/F)

Figyelt kérdés
hogy tölts fel minnél több képet, könyörögj minnél több lájk-ért, linkelgess az üzenőfaladra minden baromságot, baromkodj a kommentekkel a haverjaiddal meg írd ki az állapotodra azt is hogy ELMENTEM SZ@RNI!. Ez szerintem k”rvára gyerekes, hol találni olyan csajokat akik úgy gondolják ezt mint én?
2012. ápr. 9. 16:32
 1/9 realrocknrolla ***** válasza:
az érettebbek szemében nem számít semmit
2012. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jelen!26n
2012. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A normálisabb,érettebb lányoknál ez nem hátrány.Sőt.Néhány lány úgy gondolja(én is),hogy aki egész nap a facebookon kockul fiú/férfi,az felejtős...;) (Y)
2012. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
engem nem igazán érdekel, fent vagyok, de csak 4-5 képpel és van vagy 50 ismerősöm. tényleg lesz@rj@k a normálisabbak 21L
2012. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az tényleg akkora hátrány a fiúk szemében ha egy lánynak nem jön be ez a facebook majomkodás? (16/L)

hogy tölts fel minnél több képet, könyörögj minnél több lájk-ért, linkelgess az üzenőfaladra minden baromságot, baromkodj a kommentekkel a haverjaiddal meg írd ki az állapotodra azt is hogy ELMENTEM SZ@RNI!. Ez szerintem k”rvára gyerekes,

hol találni olyan fiúkat akik úgy gondolják ezt mint én?

A szomszéd kőművesnél találtam... :D

2012. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Inkább az, mint hogy egy ilyen értelmetlen kérdést tegyen fel, és várja, h nyaljuk a seggét, hogy milyen érett vagy 21 évesen, és hogy nem foglalkozol azzal, mennyien lájkolnak, közbe meg ugyanazt csinálod itt, csak épp itt az egyetértők válaszát várod, és hogy Istenítsünk. Kösz, de inkább egy nem , és te vagy a gyerekes.
2012. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam épp az ellenkezője lenne hátrány.Én is utálom a facebook "majomkodást" :D

20/L

2012. ápr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Osztom a #6-os véleményét! Feltettél egy olyan kérdést, amire elég egyértelmű a válasz, és most várod a "bókokat", hogy mekkora májer vagy, mert 21 éves létedre nem lógsz az FB-n, mint egy 14 éves...


És a vége, hogy "hol lehet találni olyan csajokat, akik úgy gondolják, mint én?", hát, ez röhej!

Most komolyan, láttál már olyan lányt, aki azt mondta, hogy "jaj, nagyon jóképű és művelt vagy, de nem vered magad az FB-n, ezért inkább doblak"? Na ugye, hogy nem.


Vagyis, ez egy elég gyenge csajozási kísérlet, mert lefogadom, hogy azért írtad ki a kérdést, mert titkon azt remélted, hogy majd valami lány dob egy privit, hogy hű, te mekkora egy lázadó vagy, aki kiáll a valódi értékek mellett és rögtön randizni akar.


Mondjuk, inkább ezek az együgyű, buta kérdések, mint azok, amikben pár balf*sz sajnáltatja magát, hogy huszonX évesen nem volt még senkije, mert csúnya/nem gazdag/a lányok k*rvák... Na, az már tényleg szánalmas.

2012. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is inkább te vagy a gyerekes : ) Ha ennyire zavar,akkor miért nem törlöd magad?Vagy ne nézz rá olyan sűrűn.Szerintem te csak unatkozol,nem tudod mivel elfoglalni magad,plussz sok csalódás ért,és most őket hibáztatod.Inkább próbálj meg te is férfias lenni,és ne itt rimánkodj,mert az igazi nők nem itt várnak rád : ) bocsi az offért
2012. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!