Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell nem nyelvesen csókolózni?! Elmagyarázná nekem vki!

Figyelt kérdés
Tudom, h hülyeségnek tartjátok a kérdést! Mégis engem érdekel, eddig csak nyelvesen csókolóztam a pasijaimmal! viszont randizni fogok nemsokára egy pasival és nem tudom mi legyen, ha csókot akar, mi van ha nem nyelveset akar mit csináljak akkor?! kérlek segítsetek!!! Az a szájrapuszi v az megint más?!
2009. jún. 17. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
MInt a gagyi filmekben, úgy. Egy jó csókolózás legyen finom nyelves.
2009. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem ne add be magad rögtön az első randit..hajtson a csókodért :P;) amúgy meg sztem nincs olyan hogy nem nyelves csók nyelves csók meg szájrapuszi ennyi :S
2009. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

sziaa! hát elkapod az alsó ajkád ő a te felső ajkad és szopogatjátok de ne cuppanosan csak lágyan , és ennyi :) , egyébként én is jobban szeretem a nyelveset:):P!

....de egyébként sztem ez a fiucska is a ynelveset alkalmazza majd :P , elterjedtebb :):p

2009. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem áll szándékomban h rögtön első randin, csak ha nagyon szimpi a srác, akkor lehet elragad a hév, hiszen már 3éve nincs senkim!
2009. jún. 17. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem iszol több napig, és a partnered sem :D - tesóm
2009. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ezt nem értem, biztos csak poén, de kifejtenéd?! :)
2009. jún. 17. 21:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ugy értette sztem ,h kiszárad aszátok és nem fog csuszni a nylevetek és akk fog menni nyelv nélkül :D:D:D!! jópofa =DDD
2009. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én úgy nem csókolóznék,csókolóztam már olyan pasival aki csak így csókolt de fertelmes volt,semmi szenvedély
2009. jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A símogatás semaradjon el közbe!Annál jobb nincs is!
2009. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!