Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki, hogy mit érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy mit érzek?

Figyelt kérdés
Elkövettem azt a hibát, hogy beleszerettem egy Lány barátomba. Msn-en rengeteget beszélgetünk és én nagyon-nagyon megkedveltem Őt és amennyire tudom Ő is engem. Szerinten nem túlzás, ha azt állítom, hogy Ő egy tökéletes lány. Gyönyörű, okos, kedves és egyáltalán nem olyan, mint a mai lányok zöme! Ja, és a kezdetektől fogva elviseli az agysorvasztó hülyeségeimet, amiért én mégjobban tisztelem, becsülöm és imádom Őt. Kb. az utóbbi 1 hónapban támadtak bennem olyan érzések, hogy kezdek iránta többet érezni, mint amennyit egy barátja iránt érez az ember. Az elmúlt napokban pedig szinte csak Rá gondoltam/gondolok és azon rágódom, hogy vajon elmondjam-e Neki ezt az egészet vagy ne. Ha elmondom, akkor soha nem lesz már olyan a kapcsolatunk, mint eddig, ebben biztos vagyok. Viszont megkönnyebbülnék. Ha pedig nem mondom el, akkor megmarad a barátságunk, de szenvedni fogok, azthiszem...
2012. ápr. 9. 05:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne bassz... Szóról szóra igaz rám is :D Csak az én kiszemeltemnek még kanja is van :)
2012. ápr. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd el. Nem veszthetsz vele, csak nyerhetsz rajta.
2012. ápr. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb úgyis kibukik a dolog,hogy mit érzel.Ha jó a kapcsolatotok,célszerűbb egyenesen és egyszerűen elmondani.26n
2012. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyha mély a kapcsolatotok, szóval szoktatok lelkizni meg ilyesmi témákról beszélni, akkor elmondhatod neki. Ki tudja... hátha ő is viszonozza, és akkor még egy nagyon szép párkapcsolat is lehet belőle. Ha meg nem, akkor sincs semmi baj, ez nem feltétlenül teszi tönkre a barátságotokat.
2012. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ájron ***** válasza:
A végén mindenhogy szenvedni fogsz. Ha nem mondod el, akkor viszont legalább a barátság megmarad. ha elmondod, akkor nagy mázli kell hozzá hogy barátok maradjatok. nekem bejött de 1000 az 1-hez... Szerintem ne mond el, így legalább a közelében maradhatsz.
2012. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!