Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas vagy alacsony lányok?

Figyelt kérdés
Magas(175 cm felett) vékony,hosszú hajú,kis mellű lányok vagy inkább alacsony vagy átlag magasságú,hosszú hajú nagy mellű lányok ?
2012. ápr. 8. 18:24
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
ja és a csaj meg ugye meg van őrülve a magas és izmos szexi-mexi testéért
2012. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Igazából egész jól elkanyarodtunk a valós kérdéstől de összegzésként a fiúknak a náluk alacsonyabb lányok kellenek és sok alacsony fiú van :) Kivétel mindig van!

18/F

2012. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
na jó,de ha egy fiút nem zavarna például az a 2 cm.de a lány így bele sem kezd semmibe,mert ő nem érezné magát nőnek egy 204 mm-el alacsonyabb srác mellett.mint ha azon múlna...
2012. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
24 mm,már írni sem tudok
2012. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
he? azért azt tegyük hozzá, hogy nem egy sztár nőnek van nála jóval alacsonyabb férje azt büszkén mutatkozik vele bárhol és ők biztos talpig nőnek/feleségnek érzik magukat a férjük mellett.
2012. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
erről beszélek,nem hiszem hogy a férfiakkal van a probléma ilyen téren,de valljuk be sok nőnél túl nagy az elvárás.
2012. ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Azért valljuk be, hogy nekünk se kevés az igényünk :P
2012. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
hát a fene tudja,nekem tetszenek a molett lányok,alacsony lányok,magas lányok és mind a 3 kategóriából volt barátnőm is.szóval inkább a kisugárzásra fektetek nagy hangsúlyt.jó igaz,legyenek meg a fogai,lehetőleg ne aranysárga színben,ne hulljon foltokban a haja,ne legyen koszos a körme,zsíros a füle,stb,stb.ha ezek nagy elvárások akkor boldogan öregszem meg egyedül:)
2012. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Pl. a mostani megasztár szériából Kullai Timinek, aki 180 centi, nála sokkal alacsonyabb barátja van és őt nem zavarja, nagyon szeretik egymást. Van ilyen is. Én 178 centi vagyok de engem sajnos zavarna ha nálam alacsonyabb barátom lenne. De aki alacsony az nem mindig várja el hogy magas legyen a pasi, az egyik barátnőm 160 centi és a barátja majdnem egy magas vele.
2012. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
azt megérteném ha az zavarna egy lányt hogy 5-10 cm-el alacsonyabb egy srác,de 1-2 cm szerintem nem is észrevehető ha(normál esetben).csak ugye a tudat hogy hú ez a srác alacsonyabb nálam és akkor már tárgytalan.na de mindegy ez kiszámíthatatlan az embereknél.
2012. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!