Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hallottam arról h a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottam arról h a lányok azt a fiút sokkal jobban bírják, aki határozott. Most ezt ki tudnátok fejteni, hogy pontosan ez mit jelent, és hogyan lehetnék én is ilyen?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 7. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez abszolút nemigaz. minden lány másra vágyik,csak mások kedvéért ne változz meg! a határozottságot pedig max arra érthetik,hogy ne legyen annyira nyámnyila,tehát mondjuk merjen kezdményezni. én szeretem a cuki félénk srácokat
2012. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
En megfozgalmazom neked. Na most en azt ertem ezalatt, hogy egyszeruen normalisan el lehet beszelgetni vele es nem feloskodok meg aggodik mindenen, mint egy parazos kiscsaj. Barhol meg lehet jelenni vele, mert feltalalja magat es igyekszik beilleszkedni es nem azt csinalja, hogy ha nem tetszik neki valami elkezd depiskedni es elvonul. Jo a dumaja es ha poenkodik nem baromsagokat beszel, amin csak o nevet. Ferfiasan oltozik es odafigyel magara. Sok dologban otthonosan mozog es van valami kedvenc tevekenysege, estleg sportol es nem olyan otthon ulos es depiskedos.
2012. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Shai-Hulud ***** válasza:
50%

Adok neked órákat, én meg tudlak tanítani rá, hogy hogyan kell határozottnak lenni!

Talán.

Azt hiszem.

2012. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ASOT ***** válasza:

attól függ a lány milyen!


Mert vannak amolyan domináns típusok akik szeretnek irányítani (nem csak szexre értem)!


De igen a többség szereti ha nem egy tutsiymutyi az illető, hanem kinyitja a száját és nem fülét farkát behuzza amikor kell!

2012. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Azt jelenti, h bunkónak kell lenni. Viszont ez önmagában nem elég, a külső fontosabb nekik.
2012. ápr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. az biztos hogy én nem vagyok visszavonulós típus, ha valakivel konfliktusban vagyok. már kezdem érteni, de tudnátok elmondani példaként egy konkrét élethelyzetet?
2012. ápr. 8. 16:47
 7/13 A kérdező kommentje:
egyébként 14 éves vagyok. én tényleg elég határozatlan vagyok, nem vagyok elég férfias. ez alatt NEM azt értem h nem vagyok sportos, mert pont h az vagyok. egyébként jóképű is vagyok mások szerint, de érzem h nem bírnak a lányok. én nem akarok ilyen tutyimutyi meg "cukifiú" lenni, mert ez szánalmas szerintem...
2012. ápr. 13. 20:09
 8/13 A kérdező kommentje:
pontosabban bírnak, de csak barátilag. úgy viszont sok lány barátom van.
2012. ápr. 13. 20:10
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem, mindenkinek más jut eszébe a határozott pasi kifejezés alatt. Nekem ezek:

-van saját vélemenye, de tud alkalmazkodni, ha kell

-a megjelenése is férfias, és nem kisfiús

-eros, meg tudja védeni a barátnojét,(mást is, ha olyan helyzetben van)

-nagyon jó humorérzéke van, amivel el tud káprzátatni

-szexi mély hangja van :D

18/l

2012. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát nem tom nekem közepesen mély, bár ez nem hiszem h olyan fontos lenne:D:D
2012. ápr. 13. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!