Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak, hogy talán terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A teszt pozitívat mutat, bár csak egyet csináltam, de nagyon félek. Orvoshoz csak kedden megyek, senki sem tudja még a legjobb barátnőmön kívül a tesztet. A barátom csak 19 éves, most első éves főiskolás, én 21 vagyok, szintén egyetemista. Gyógyszert szedtem, nem tudom, hogy lehetséges ez, nagyon rossz ez a mai nap, egész nap csak gondolkodtam és gyomoridegem van. Elmondjam a barátomnak, hogy lehet, hogy ez a helyzet és hogy kedden megyek orvoshoz? Nem tudom, hogy reagálna és félek.
2012. ápr. 7. 20:22
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nagyon félek. Szerintem csak az orvos után mondom el neki, ha vaklárma, akkor úgyis mindegy, ha nem, akkor meg nem tudom hogy mit csinálok.
2012. ápr. 7. 20:37
 12/23 anonim ***** válasza:
83%

Elméletileg a barátod, azért a barátod, mert kapcsolatban vagytok. Megosztjátok egymás problémáit, legyen az egy nagymama halála, szülők válás, kistesó születése, mit ad isten egy nem kívánt terhesség.

Joga van tudni, hogy valószínűleg apuka. Neked pedig KÖTELESSÉGED ezt elmondani neki.

2012. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes vagy, akkor azt közösen hoztátok össze, tehát az aggódás is legyen közös!!!

Viszont próbálj megnyugodni, amíg nem doki mondja ki, addig nem biztos. Késhet sok minden miatt, pl. stressz, betegség vagy - nem tudom, mióta szeded a gyógyszert - az is bele tud kavarni.

2012. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szurkolok Neked, hogy minden rendben legyen. Rendesen szedted a tabit? Egyet se hagytál ki véletlenül? Nézz utána a naptárban vagy valami, mert az is sokat segíthet. Ha utánaszámolsz, h kihagytad akkor tuti terhes vagy! Ha meg rendesen szedted, nem késtél vele az adott időn belül többet akkor kicsit nyugodj meg, mert lehet ciszta is vagy valamilyen más gyulladás. Milyen bogyót szedsz?
2012. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért az marha jó, hogy ne idegesítse a párját, amíg nem biztos. Milyen kapcsolat az ilyen?!?! Ahol a nő egyedül viseli egy ilyen dolog terhét? Ahol félnie kell a párja reakciójától?

Kérdező, nincs mit veszítened! Ha el akar hagyni, akkor el fog, akármi derül ki kedden, ha terhes vagy, akkor is, ha nem vagy terhes, akkor is. De ha mégsem vagy terhes, akkor legalább tudod, hogy ha legközelebb netán tényleg az leszel, mennyire számíthatsz rá.

Bajban ismerni meg a barátot - meg a társat is. Ha meg normálisan fogadja, legalább látod, hogy működik a kapcsolatotok.

2012. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
67%

Ha terhes vagy, üdvözöllek 0,5%osok klubjában. Ennyi rá az esély, hogy rendesen szedett tabletta mellett teherbe ess. Én beleestem ebbe a fél százalékba. SOHA egy szemet nem hagytam ki, minden este, pontban kilenckor vettem be.

Másfél éves a lányom.

21n

2012. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
79%
Van ritka pajzsmirigy-rendellenességed?
2012. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
18-as:az enyém 14 éves lesz júliusban....
2012. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Bocs,16-os
2012. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Sensonette-t szedek, teljesen normálisan vettem be mindig, nagyon figyelek erre. Nem akarom őt ezzel megrémíteni, mert problémái vannak otthon és így is ki van bukva, nekem is jobb, ha magamban tartom, amíg nem biztos.
2012. ápr. 7. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!