Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy a rákba szerezzek koreai,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a rákba szerezzek koreai, japán, vagy kínai csajt? Esetleg van valami jó ismerkedős (ingyenes) oldal?

Figyelt kérdés
korea, kína, japán

2012. ápr. 6. 20:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Fogadd meg a tanácsom...

Költözz ki de mielőtt ezt megtennéd tanulj meg kínaiul vagy japánul.

2012. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
menj el koreába kinába vagy japánba... vagy ilyen éttermekbe
2012. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

A kínai csajokat felejtsd el , óriásiak a különbségek.A koreaiak közül csak Dél-koreait.


Egyébként sok Japán él az Egyesült Államokban is , biztos fent vannak valami cseten.

2012. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
menj el egy nippon shoxxra
2012. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Napkiraly ***** válasza:
0%
vegyél a kőbányai úton
2012. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

mi az a niphon shoxxs??


uccsó egy rendes csaj kéne, csak 19 vagyok nem öreg fószer :)

2012. ápr. 6. 21:11
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Holnap lesz ázsiai buli, szokott lenni pár csaj is. Ha érdekel szólj és írok címet
2012. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Gyűjcsé repülőjegyre Tokio-ba. Én már jártam ott, hidd el, nem kell különösebben jóképűnek lenned, én sem vagyok az, ott már csak azért megkaphatod a legjobb csajokat mert fehér pasi vagy. Itthon MO.-n nem vok sikeres a csajoknál, amikor kint voltam 2 hétig kb 15 bombázóval smároltam és 4-gyet meg is fektettem. (21/F)
2012. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
A japánok nagyon bírják a magyarokat és a dél-koreaiak is szeretnek.Kint feltűnő vagy és hamar rád fog tapadni pár szép lány.Egyébként együtt érzek veled , a magyar nők közül kevés a normális és sok a rib@nc.Olyan aki tetszik külsőre meg nem 1 hárpia és szingli olyat nehéz találni.Nekem ausztrál a menyasszonyom ,kinézetre olyan tipikus ausztrál , hófehér bőr , kék szem de belsőleg is tökéletes.A magyar nőkben nagyon nagyot csalódtam , de volt már lengyel barátnőm is , ő csak 1 fokkal volt jobb mint a magyarok.
2012. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
55%

ooo SNS..?

Tudok olyanrol aki a "pofakonyvon" talalt csajt.. kesobb a felesege lett..

oo agyalok a konkretumon.. marmint a kerdesedre..


es gen,,(mondjuk csak japan oldalrol tudok hozzaszolni..) de gen.. imadjak a kulfoldi ferfiakat.. toook mindegy hogy nezel ki csak "gaijin" (kulfoldi) legyel.. szova vannak itten kifejezetten gaijin-hunterek..:) soot minden japan csaj oda es vissza lenne ha kufoldi baratja lenne..iiimmmadjak Oket..

A helyieket nem szolitjak le de gaijin t igen..(ramenosek:) ami nem jellemzo...annyira..)

cukik,.. aranyosak... es alig varjak, h haafu t szulhessenek.. meen aza meno mostansag..:))

(haafu= half= felver)

aranyosak, kedveselk,,de azert vigyazz veluk..

(haafu hunter!!:))

hja es konnyebben boldogulsz ha beszeled a nyelvet..(nyilvan..) baan a facebook os ismerosom egy szooot sem beszelt japanul.. viszont ott a csaj beszelt (perfekt) angolul..


hja es barkivel is hozz ossze a sors.. "ellenorizd" smink nelkul is:))

2012. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!