Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van egy jó képű pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egy jó képű pasi egy nagyon vékony és csúnya csajjal?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 13:37
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
39%
Tök mind1 hogy csúnya, gebe a lényeg hogy CSAJ! Hiába jóképű már annyival kevesebb lány születik mint fiú hogy már az is nagy szó ha valakinek van bnője, mind1 h milyen!
2012. ápr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 Diarmand ***** válasza:
86%

A vicc az egészben az, hogy senki (vagyis alig pár ember) vette észre azt - és van tudatában annak -, hogy ebben az esetben a csúnyaság csak és kizárólag egy 17 éves kislány szemében az. Mégis majd mindenki alapjáraton benyalta, hogy akkor az a lány csúnya és kész és biztos azért jár vele mert... (okok tömkelege).

Mi van akkor ha azok, akik látatlanban igazat adtak egy másik ember véleményére egy olyan dologban ami az egyik legszubjektívebb dolog a világon, szépnek találnák az említett "csúnya" lányt ha látnák?


Az emberi primitívség példáját láthattuk a hsz-ekben és egy kislány féltékenységét láthatjuk a kérdésben.

2012. ápr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
59%

csak nem irigy vagy?


Istenem, újra és újra ámulatba ejt, hogy milyen felszínesek az emberek! Kit érdekel hogy kövér, vékony, kicsi az orra, nagy a füle ha egyszer SZERETED?

Olvastam oolyan kommenteket -.-

csak gratulálni tudok azoknak akik egy üresfejű, anorexiás libával is beérik mert kinéz valahogy..

2012. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez jutott eszembe:D Nem irigykedni kell, hanem sportolni és fogyni:P
2012. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
De én egy szóval sem említettem,hogy dagadt vagyok :)
2012. ápr. 4. 15:52
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerelmes belé. Ha pedig szerelmes az ember, egyszerűen kikapcsol a józan ész, ami azt mondaná, hogy héé ember, ez egy csúnya csaj/pasi. Ha majd egyszer igazán szerelmes leszel, megérted, hogy a szerelem nem azon múlik, mennyire néz ki jól, aki iránt táplálod.
2012. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert szépek a vékony lányok(persze nem a gebékre értem hanem a vékony magas lányokra. meg mert talán csak te irigykedsz h sose kapsz meg olyan pasit csak a szép vékonyak:D
2012. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
100%

Szerintem azért,mert szereti.A belső szépsége miatt.

Én is ilyen "gebe" csaj vagyok,nem önszántamból,hanem egyszerűen ilyen vagyok.Rengeteget eszek,mégis így nézek ki.A sulimban a többiek mind lenéznek,piszkálnak és csontkollekciónak neveznek.Ja és még a hátam mögött piszkálnak is.

2012. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Ott van John Malkovich (tudod, a színész). Az az ember standard csúnya, de olyan kisugárzása van, hogy ragadnak rá a csajok még most is, vénember korában.


Szóval külsőleg ez a csaj, akit te láttál, szerinted nem szép, de olyan a kisugárzása, a jelleme, ami megfogta a srácot.

2012. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert a vékony lányok a szépek. Ezt el kell viselned, kövér csúnya kérdező.
2012. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!