Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van egy jó képű pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egy jó képű pasi egy nagyon vékony és csúnya csajjal?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 13:37
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
47%

mert egy szexi csinos gyönyörű nő is van egy oltári ronda dagadt sráccal....hogy miért??? a fene tudja...


- talán valami megfogta benne, vagy a pénz ....ez a 2 dolog lehetséges....vaaaagy nagyon sokan átb@szták már az illetőt és megelégszik egy külsőre nem széppel de tudja h ez a csúnyácska őt sosem hagyná el...mert még 1 ilyet nem találna

2012. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
amit az első írt azt felejtsd el. és szerintem a belső miatt :)
2012. ápr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
61%
Én férfi vagyok , viszont molett , dagadt , testes nő nekem nem kellene.Legyen vékony vagy sportos-vékony , de dagadt , molett ne.Sokat sportolok és ügyelek a testemre , nem viselnék el magam mellett 1 tehenet.Az sem szép hogyha kivannak a csontjai az tény.
2012. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

ő szépnek látja. az emberek izlése nagyon különböző, jobb ha erre rájössz.

pl. ha én mutatok egy szerintem nagyon helyes fiút a barátnőmnek, akkor elég valószínű, hogy ő meg csúnyának fogja látni, mert teljesen más az izlésünk.

ehhez még hozzájön, hogy valószínűleg szereti is, olyan tulajdonságai miatt amiket te nem ismersz.

2012. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 AncsiPancsy ***** válasza:
100%

Egyetértek azzal, hogy valahogy nézzen is ki az illető, de ez már csak másodlagos dolog, ha valaki a belső szépségbe szeretett bele!

Én sokak által szépnek tartott, vékony lány vagyok és nem egy modell típusú sráccal vagyok együtt, hanem egy macisabbal. Többen mondták, hogy miért nem illik hozzám, mert kétszer akkora, mint én, de én a belső értékeibe szerettem bele, és nem érdekel, hogy testesebb, mint én, a személyiségébe vagyok igazán szerelmes, nem a kinézetébe!

2012. ápr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is a vékony lányokat szeretem... Az meg, hogy ki csúnya és ki szép, relatív.
2012. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
45%
Inkább legyen vékony, csúnya arccal, mint dagi/molett szép arccal.
2012. ápr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
10%
Mert egy ocsmány nem kell senki másnak, így valószínű nem csalja majd meg, viszont ő tologathat mellette jó nőket, a csaj úgysem hagyja el mert nem találna mást magának.
2012. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Talán azért van vele, mert kedves, önzetlen, okos, őszinte, jó az ágyban, esetleg még jól is főz.....



:/



28/n

2012. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
52%

A 18-as okfejtése önmagát számolja fel:

Ha azért jó egy csúnya, de jó testű nő, mert mellette lehet félrekúrni, hiszen úgyse hagy el, akkor pont, hogy mindenkinek ilyen kéne, mert ez a legjobb szitu a világon egy férfinak. Vagyis rögtön nem igaz, hogy nem kell senkinek, mert mindenkinek kell, aki akar magának otthonra egy biztos p-inát jó testtel, és még mellette félrejárni az elhagyás veszélye nélkül.


Felszámolhatatlan az ellentmondás az okfejtésedben :D

2012. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!