Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a barátságból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dr. Válasz kérdése:

Mit gondoltok a barátságból kialakuló szerelemről? Mennyi idő alatt derül ki, hogy megáll e egy kapcsolat a barátságnál?

Figyelt kérdés
Erősebb, gyengébb, mint a villámcsapásként kezdődő kapcsolat?
2012. ápr. 3. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatban nagyon fontos, hogy a felek meg tudjanak egymással mindent beszélni, mint a legjobb barátok. Szerintem egy barátságból kialakult szerelem, sokkal erősebb lehet mint egy villámcsapásként kezdődő....mivel az utóbbinál sokszor a külcsín számít jobban a belbecsnél :D

Ha érzitek, hogy van köztetek valamiféle szikra, ami több mint amit a barátok szoktak érezni, akkor lassan utalgatva ki lehet deríteni, hogy a másik pontosan mit is szól a dologhoz. Az ilyen szerelemnek nagy jövője van :) Hajrá!

2012. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen. 2x is. 1 hónapnál nem tartott tovább. én ugyanolyan erősnek éreztem, mint a villámcsapással kezdődőt.
2012. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lányoknál nem igazán lesz a barátságból szerelem. Nekik a külső az, ami számít, így v rögtön szerelmesek lesznek barátság nélkül, v mindig csak barátnak fogják tartani a másikat.

Fiúknál bármikor kialakulhat.

2012. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig én lány vagyok, 6 és fél éve vagyok együtt a barátommal, aki 10 évig a legjobb barátom volt. Jó is lehet egy ilyen kapcsolat, de sajnos sokat tud rontani a kapcsolaton, hogy ismeritek egymást.(ez lehet előny is)
2012. ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!