Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert vislekedik a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vislekedik a baratom elottem komolyan, mikozben nem is az?

Figyelt kérdés

Mas lanyokkal hulyeskedik, barataival pasis dolgokat(sok hulyeseget:) csinal elottem meg le van blokkolva, tiszta komoly..Fel tolem?

Velem is szokott hulyeskedni de mar neha azaon agyalok, lehet nem is erzi jol magat velem. Az en tarsasagomban sokkal komolyabb, masok a nezetei is, es a valosagot meg nem tudom:(

Szeretek vele sokat hulyeskedni de o velem megsem olyan oldott..



2012. ápr. 3. 16:45
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi a gepelesi hibakert!
2012. ápr. 3. 16:46
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem fél h megbánt téged, meg jó kisfiúnak akar tűnni, mert fél h nem tetszene neked valami :)
2012. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szeret, fontos vagy neki, és nem akarja leégetni magát előtted. Nem akar ökör lenni.
2012. ápr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De mas lanyokkal, ugynevezett baratnokkel annyira oldott...egyebkent masokkal okor, csak nem tudom most melyik az igaz. Melyik ene az igaz, ami velem van vagy amelyik masokkal. Nem akarok pofara esni!

En az igazi enet akarom, legyen az akarmilyen, nem szeretem a megjatszast es a hazugsagot.

2012. ápr. 3. 16:51
 5/6 David_Hustler válasza:

Ha az igazi énét szeretnéd, akkor mondd meg neki! Ne félj :)

És másokkal meg azért ökörködik, mert ők pl. nem a női, pontosabban nője és ő velük lehet rosszban, hisz elég hamar kibékülhetnek, téged pedig szeret, nem akar megbántani, és persze nem akar elveszíteni :) Nekem ez a véleményem :) 16/F

2012. ápr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, (volt) barátnőm közelében egyszerűen gyakran feszengtem, túl komolyan vettem sok mindent. Nem akartam hülyének tűnni előtte, hogy ne tartson gyerekesnek. Hiba volt így viselkedni mellette, emiatt szakított is. Azóta is jóban vagyunk és mellette is önmagam vagyok...és úgy érzem, van még remény.

20/F

2012. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!