Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mennyit várna szerelmére,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyit várna szerelmére, ha nem tudtok egyböl találkozni?

Figyelt kérdés
Ha nem személyessen ismerkedtetek meg.

2012. ápr. 3. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem személyesen ismerem? Hát akkor hogy?

Szerintem ki kéne már szakadni ebből a virtuális életből, amit egyesek próbálnak élni. Egy monitornak nem tudsz szerelmet vallani, hát tessék kimenni az utcára, és ismerkedni! Ne a neten élj, hanem a való életben!


Kérdésedre válaszolva: Én valószínűleg semennyit se várnék, mivel nem szokásom se a neten ismerkedés, sem pedig a távkapcsolat. DE! Hogy érdemben is hozzáfűzzek valamit, felajánlanám az illetőnek, hogy találkozzunk. Ha visszamondja (mert mondjuk nem ér rá), az még belefér egyszer. Felajánlanék helyette egy másik időpontot. De ha azt is lemondja, akkor hagynám az egészet a csudába! Valószínűleg csak hülyít, és nem gondolja komolyan a találkát sem. Több időt nem pazarolnék rá.

2012. ápr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neten nem alakul ki szerelem, csak az első találkozások után. Sok nővel ismerkedtem neten, volt amelyikkel néhány hónap után találkoztam, és egyből csókkal kezdtünk, de utána kopp. Nem passzoltunk össze, csak mert cseten megálapítottuk azt.
2012. ápr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapot vártam, hogy először találkozzunk.
2012. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!