Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok nekem?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején. A családom és én is jó anyagi körülmények közt élünk. Barátnőm eddig még soha nem volt (21 vagyok). Nem az a fajta vagyok, aki feltűnősködik, mert pénze van, én mindig normálisan viszonyulok az emberekhez (addig a pillanatig, amíg ők is úgy viszonyulnak hozzám). Szerintem meg sem lehet mondani rólam, hogy gazdag vagyok, mert nem hordok márkás ruhákat, mindet egyedileg varratják nekem. Az autóm is elegánsan sportos, semmi feltűnősködés. Szórakozni nem járok el, barátaim nincsenek napközben az egyetemen csak az asszisztensemmel beszélek szinte. Személyes kapcsolataim sincsenek, csak az asszisztensemmel és a szüleimmel, családtagjaimmal vagy egyedül vagyok általában. De azt hiszem, hogy a legközelebbi kapcsolatom az asszisztensemmel van (egy 30 éves hölgy). Ennyit nagy vonalakban rólam, most rátérnék a "szerelmi életemre" (már ha ezt lehet annak nevezni). Összesen három lány van, aki felkeltette az érdeklődésemet. Ebből két lány az egyetemről, egy pedig az internetről. 2 éve "ismerem" (nem személyesen) őt és napi rendszerességgel kommunikálunk skype-on. Az Ő elmondása szerint én egy főnyeremény vagyok (leszögezte, hogy nem a vagyonomra céloz ezzel), hanem a belső értékeimre. Én nagyon közel érzem őt magamhoz, még akkor is, ha csak interneten keresztül látjuk egymást. A két egyetemi lányról csak annyit tudok mondani, hogy nagyon tetszenek, de az egyiknek közben lett barátja, úgyhogy ő tabu. A másik lány egyedülálló (még), de én egyáltalán nem tudom hogyan közeledhetnék felé. Egyébként én csúnyának tartom magam és szerintem joggal, mert nem igazán vesznek észre a lányok. A netes lánnyal kapcsolatban még azt szeretném megosztani, hogy szerintem neki is kialakulóban van valami, ami engem végtelenül elszomorít. Félek, hogy el fogom őt veszíteni és már az is megfordult a fejemben, hogy távol tartom tőle a fiút, ha közeledni fog felé. Tudom, hogy ez nem helyes, egyelőre csak elméleti síkon van meg.


Továbbá köszönetem azoknak, akik segíteni fognak.


2012. ápr. 3. 02:25
 1/5 lila nyuszi ***** válasza:
Gyere össze a netes lánnyal ha ennyire félsz, hogy elveszíted.
2012. ápr. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább a netes lányt kéne választanod :) Ha főnyereménynek tart talán esélyed is lenne. Plusz vele már kialakult egy kommunikáiós sík, könnyen tudsz vele beszélni.

Az viszont kicsit aggasztó, hogy 2 éve ismered már. Mármint úgy értem, hogy ennyi idő után már elképzelhető, hogy barátnál több nem leszel neki... Ezt mondjuk így, infó hiányában megmondani nem lehet...

Láttad amúgy azt a csaj valaha? Láttál róla esetleg képet? Az oké, hogy 2 éves beszélgetsz vele, de addíg amíg nem láttad őt, addíg nem kéne nagyon belegabajodni ebbe...

A legjobb az lenne ha élőben beszélgetnél el vele... Ott minden kiderül :)



21F

2012. ápr. 3. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is libbenj be a sportosan elegáns autódba, és látogasd meg a netes leányzót. Nem is értem, hogy eddig ez miért nem jutott eszedbe?:)
2012. ápr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sok csajnál lenne esélyed

van pár lány ismerősöm, akik simán rád vetnék magukat

neked semmit sem kellene csinálnod

2012. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, hogy láttam már a netes lányt. :) Szerintem nagyon szép. Tudom azt is, hogy sok lánynál lenne esélyem, de ők olyanok is. A gimiben az osztálytársaim mindig azzal poénkodtak, hogy miért nem veszek magamnak egy kedvemre való lányt vagy, hogy miért nem gyártatok egy tökéletes prototípust. Erre inkább nem mondanék semmit... :)
2012. ápr. 3. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!