Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a lány ideálod?

Figyelt kérdés

ugy értem hogy belsőleg,tulajdonságoka :)

szóval hogy röhögős,csendes,mosolygos,beszédes,visszahuzodó, bulizos,vagány,cuki. ilynek:)


2012. ápr. 1. 20:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Mi az hogy a visszahúzódó csendes lányokat szeretjük? Tiszta gáz ha egy lány nem mer megszólalni, mert félős, és semmiről nem lehet vele beszélni mert nem is nyitja ki a száját. Csak a szűz fiúcskák ábrándoznak az ilyen "jókislányokról".


"még nem született meg az a lány" -> na a kis pedofil......

2012. ápr. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

legyen önálló gondolata a legtöbb dologról, nyíltan meg lehessen beszélni vele a kényes dolgokat is meg úgy általában tudjon lelki támaszt adni, előny ha nyitott, és szívesen próbál ki új dlgokat, a humor ott is nagyon fontos, őszinteség, odaadás, tolerancia szintén.

Amúgy ha kölcsönösen szeretik egymást 2-en akkor hidd el a legőrültebb hibákat is elnézik, én tudom, voltam már világ nagy s*ggfejbe beleesve, utólag jöttem rá mekkora barom volt.

2012. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A 6. vagyok, és a 11.-nek írom!


Szerintem, sokkal jobb kapcsolatban lehet az ember egy olyan nővel aki egy picikét csöndesebb és nem éli bele magát annyira a hülye problémákba. Egy kicsit visszafogottabb, csendesebb lánnyal kevesebb a vita is.


A vagány bulizós, stb... csajok/lányok/nők (helyes opció aláhúzandó) kicsit túlképzelik magukat bizonyos helyzetekben és általában a stílusuknál fogva robbanékonyak és hamar vitába keverednek. Nekem ehez se időm se energiám, jobb a csöndesség, megértés hosszútávon...

2012. ápr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bocs srácok, de ebbe beleszólnék azért. 21 éves vagyok, infós egyetemista lány. Az utóbbi 7 évben 90%ban pasis osztályokba jártam, kicsit kívülről láttam így a dolgokat, és nekem ez jött le: Azok a csajok akik cukibaba, tehát smink, feszülős ruciba járnak, persze a jó ízlés határain belül, na ők kelnek el hamar. Min1 hogy csendes, vagy nem, az arcára nézve ha pozitív az összkép, már viszik is. Ha pedig egy csajszi alapból nem szimpatikus a srácnak, akkor 8 hogy csendes e, vagy nem. Egy szép lányhoz úgyis odamegy egy valamire való pasi. A külső megfog, a belső megtart <-- Nekem ez jött le. Igazítsatok ki, ha rosszul látom a dolgokat. Cupp neketek :)
2012. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!