Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a lány ideálod?

Figyelt kérdés

ugy értem hogy belsőleg,tulajdonságoka :)

szóval hogy röhögős,csendes,mosolygos,beszédes,visszahuzodó, bulizos,vagány,cuki. ilynek:)


2012. ápr. 1. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nőies, magabiztos, szerető, őszinte, jószivű, hűséges..hirtelen csak ennyi jutott eszembe :)
2012. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Tud főzni és mindig van a retiküljében szendvics.
2012. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül: csendes, visszahúzódó, cuki.
2012. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az amelyik hozzám szól és bejövök neki. Ilyen nincs :D

Forever alone lvl 9999

2012. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Csendes, visszahúzódó, mosolygós és ebből következően cuki. Egyébként még nem született meg az a lány, úgy érzem... :Đ
2012. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Figyelj! Pár éve úgy gondoltam, hogy a csendes, megértő, visszahúzódó (de csak társaságban!), tehát otthon kettesben ki tud nyílni előttem és jókat tudunk beszélgetni (2-3 óra/este), amit általában egy kellemes szex zár. Igen azt mondom, hogy ilyen nővel élje le az életét egy férfi, 9 éve vettem el egy ilyen nőt és bár az első két évben még mint érettlen huszonéves úgy gondoltam nem jó döntés volt úgy mostanság arra jövök rá, hogy csúnyán szólva jó p*ncira tettem az "X"-et, értsd megházasodtam.


Szóval ezt kívánom, hogy olyan nőt találj aki ilyen, a többi hosszútávon nem kifizetődő.

2012. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%

Szeret velem dugni. Remélem ez belső tulajdonságnak számít.

Csendes, ha nem beszél egyáltalán az a legjobb.

2012. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Belső, ha Hadházi Laci sorait vesszük alapul. "Megfektetem már, hogy legyen valami meleg a gyomrában!" Ha így nézzük akkor belső tulajdonság, mivel a biológia mai állása szerint a gyomor belül van. :)
2012. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
szóval akkor az nemjó ha a lány sokat beszél?:)
2012. ápr. 1. 21:27
 10/14 anonim ***** válasza:
de jó
2012. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!