Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hozzam vissza a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam vissza a régi érzelmeket?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyunk együtt a barátommal. Konkrétan nem unjuk még egymást, de már nincs annyi szex, hiányoznak az érzelmek. Ha szeretkezünk, kb 20perc az egész, alig van előjáték, rögtön rátérünk a szexre. Régebben órákig képesek voltunk csókolózni, égtünk a vágytól. Most meg semmi. Segítsen vki. Köszönöm.
2008. ápr. 15. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen kiégett a 'tűz'.Megszokás stb..Nekem volt már 1 ,3éves kapcsolatom...ugyan ezzel a szituval!Legyél vad!Szexi!Csábitsd el..ha ez se válik be .. akkor vége a dalnak...
2008. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ehhez ketten kelletek. de ahogy múlik az idő, tuti lesznek olyan időszakok, amikor fellángol a tűz :) és nem a lángolós kapcsolatok az igaziak! Ketten vagytok, ketten is kell hogy életben tartsátok. a rózsaszín köd elmúlt, és ezen nincs mit siratni. majdnem mindennek ez a sorsa. :) mi épp most vagyunk kijövőben egy hullámvölgyből (mi másfél éve vagyunmk csak együtt) és talán most megint kezd olyan lenni mint az elején. :)

Ne félj! nem az a szerelem, amit fent leírtál. Hanem amikor emberileg passzoltok;tudtok nevetni, sírni együtt, ismeritek egymást és hiányzik a másik amikor éppen nincs ott. :) Ha te ezt érzed, 1,2,10,25,40 év utáén is, akkor az mélg mindig szerelem!

valami azt súgja hogy 20on innen vagy. én is. de csak a kamaszkorban ilyen fontos sztem a nagy lángolás, később már más lesz a helyzet. :)

és ne hasonlíts! minden kapcsolat más, a barátnők elmoindása jórészt nagy túlzás. :)

vélemény . :P

2008. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En a kettot egyutt mondanam, legy vad, ha szereti, legy titokzatos, ha szereti, legy mas....mondj el dolgokat amiket soha nem sejtett volna rolad, stb..Legyel az a no akit ujra akar hoditani.Ez mindig bevalik.Visoznt azt a sok puszit mitn az elejen, ne vard, mert egy kapcsolat mindig lenyugszik, es ha sikerul egy egyensulyt behozni a kapcsolatotokba, es "nyugodt" szerertetet adni egymasnak, akkor kialakitasz egy mely kapcsolatot. Valtoztass es szeresd.Ha akarod h a szex mas legyen, tedd massa!
2008. ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De mért nincs "semmi" előjáték? Én ezt nem értem.

Valamit biztosan akartok, ha egyből rátértek a lényegre... És ha csak az orgazmust.. akkor is, gondolj bele, nem lenne jobb, ha... szóval amit nehezebben szerzel meg, az sokkal édesebb. Biztos érted, mit akarok mondani.

Erre van megoldás, dobjátok fel a dolgot. Kínozd őt Te is többet.. ne kapjon meg olyan könnyen.

Az előjáték kell. Szerintem elengedhetetlen, ha két ember szerelmes!

2008. ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs gond. Nálunk ugyanez volt a helyzet... Mi sem csókolóztunk, sőt... egy időben sex sem volt igazán. Akkor sokat gondoltam arra, hogy vége, lezárom.Viták is voltak... Beszélni nem tudtunk, mert balhé lett a vége.Aztán a páromnak új munkahelye lett, lenyugodott. Elmesélte mi bántotta, de akkor nem mondta el. Most ismét mondja, hogy szeret.Csak ki kellett mászni a gödörből.Ilyen minden kapcsolatban van.Nálunk is még most is előfordul, hogy olyan semmilyen az egész azán egyszer csak egyik percről a másikra változik.Mindenkinek lehetnek gondjai, amiről nem tud, vagy akar beszélni. ezt persze mindig a párja sínyli meg mert ő áll a legközelebb és rajta tölti ki.Nem hiszem, hogy a kapcsolat végét jelenti, hogy már nem csókolóztok órákat.Megszoktátok egymást.Mint már írták előttem, nem az a szerelem ami lángol.Meg kell tanuli elviselni a másikat, minden hibájával együtt, és ha szépen megvagytok annak ellenére hogy nem izzik a levegő, de szeretitek egymást, akkor nem lesz gond. Most ilyen holap olyan lesz.

Sok sikert!!!

2008. ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!