Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szeretsz a párodban? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretsz a párodban? Mi az ami annyira megfogott benne, hogy hónapok/évek óta ugyanúgy szereted?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiság,ki mit és miért szereti a párját,mi az a külső/belső tulajdonsága ami vonzza? Vagy éppen mi volt az ami annyira megfogott benne,hogy később ez miatt is jöttetek össze és azóta is boldogan éltek? :)

Írjatok nemet,és kort is :)


2009. jún. 15. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én így meg sem tudom mondani azt, hogy mi az,a mi ennyire vonz, de már másfél éve együtt vagyunk, és nagyon szeretem.

Már el sem tudom képzelni, h mit csinálnék, ha nem lenne

2009. jún. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

húú, ez de jó kérdés:)

igazából én sem tudom megmondani pontosan, hogy miért is szeretem már 4 éve :)

talán mert nincs még egy olyan ember mint Ő :) és mert nagyon egy húron pendülünk, nagyon sok mindenben olyan mint én, viszont amiben nem, ott abszolute ellentétem:)

és mert ő ismer a világon a legjobban, és elfogad olyannak, amilyen vagyok, nem akar megváltoztatni :)

ennél konkrétabbat nem tudok mondani :)


20/L

2009. jún. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Ahogy kinéz,az egész külselye!A mell izma,a vaditó vastag izmos kezei,a sexi hasa,a lökőizma.....!!!!!Belsőre meg nagyon kedves,humoros egyszóval a többit meg le se tudom irni!!!Olyan megértő,rendes,sokat törődik velem!!!Imááááááááádom!!!!!!!!XD
2009. jún. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

23:26

20/L

2009. jún. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 6 éve vagyok együtt barátnőmmel. Azért vagyok vele együtt, mert úgy gondolom, hogy egész jól kiegészítjük egymást, jól elvagyunk együtt. S azért szeretem, mert átlag feletti kreativitással rendelkezik, néha meglepően jó a kézügyessége, és külsőleg is még mindig iszonyatosan vonzó számomra. :)

25éves ff vagyok. :P

2009. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi fogott meg benne? Hogy annyira más volt, mint a többi srác. Más velem, de más úgy is, mint pasi. Egyszerűen nem az a tipikus pasi. És hónapokkal később sem kellett csalódnom benne, hogy mégsem olyan különleges, mint hittem, mert ő tényleg az. (Mondjuk nekem soha sem a tipikus srácok jöttek be :))

Ez fogott meg benne, mikor megismertem.

De hogy mi az, amiért még most is vele vagyok? (Tudom, alig több, mint fél év még nem olyan nagy idő, de egy kapcsolat nem csak a hosszon, hanem a tartalmon is múlik) Az, ahogyan bánik velem. Aki vagyok a szemében, aki vagyok az életében. Az, hogy figyel rám, és akkor is rám figyel, ha ezer baja van. Külsőleg nem is tudom, hogy van -e olyan tulajdonsága, ami vonzó számomra. Így kiemelni semmit se tudnék, úgy, ahogy van tetszik, és kész.

Belső tulajdonságok: nyugalom, biztonság, és megbízhatóság. Azt hiszem ez a három...

(22/L)

2009. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem a szeme, (ahogyan mosolyog a szeme), a humora fogott meg. Tetszett, hogy alig magasabb nálam, tetszett az öltözködési stílusa és úgy mindene.
2009. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha megtudnám mondani, akkor lehet nem is szeretném annyira, amennyire:)
2009. jún. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én Drágám külsőleg pont az esetem: fekete hajú, délies típus. Öltözködésben is nagyon férfias, stílusos és ötletes. És mindig jó illata van :)

A déliesség a temperamentumában is megmutatkozik,mert nagyon határozott. Igazi védelmező, de nagyon gyengéd is tud lenni (persze csak titokban, és csak ha kettesben vagyunk:) ). Nem egy tipikus "romantikus hősszerelmes"- szerencsére, mert én nem is igénylem a csöpögős romantikát.

Nagyon szeretem benne, hogy kreatív- a munkában, és a magánéletben is. Önálló, de tudom, hogy a saját döntéseit biztosabbnak érzi, ha én is mögötte állok. Nagyon szeretem a humorérzékét, mert olyan, mint az enyém.

És a legjobb "tulajdonsága", hogy oda van értem :) (És persze én is érte).

Számomra Ő a tökéletes Férfi, és szerintem mi együtt nagyon jó kis párt alkotunk :)

23 évesek vagyunk, 5 éve együtt.

2009. jún. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit szeretek benne...egyszerűen imádom. A világot jelentjük egymásnak, és ez így van jól. Minden jó vele, és nem tudom mi lenne velem nélküle. (és ő is így érez) Nagyon romantikus, nem az a fajta, hogy minden órában elmondja, hogy imád, hanem mindig meglep valamivel, néha félek, hogy nem tudom viszonozni neki, olyankor a tudtomra adja, hogy már az ajándék neki, hogy vele vagyok. Ma reggel például ahogy beértem egy hatalmas csokor rózsa állt az irodámban benne egy levélkével tőle. Fogalmam sincs hogy csinálta mert messze nem egy helyen dolgozunk, de nem is nagyon akarom kideríteni. :-)
2009. jún. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!