Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítenél a kapcsolatunkban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítenél a kapcsolatunkban? Normálisakat kérlek :/

Figyelt kérdés
arról van szó hogy most voltunk 1 év 3 hónapossak és azt mondta hogy nem érzi azt mint régen, és van oka mert sok lánnyalt beszéltem a kapcsolatunk alatt de soha nem csaltam meg, de január óta csak bókolok neki virágot viszek neki verset írok meg bókolok neki napi 17 órában, és márt úgy voltunk hogy újra akart velem találkozni és elötte való este mikor találkoztunk volna nagyon beteg voltam és el akartam menni hogy pihennyek és nem engedte, kicsit ideges lettem és nem beszéltem szépen de nem hordtam el semminek! január óta minden csajt elküldtem és bebizonyítottam hogy mennyire akarom őt meg szerelmes vagyok... és tegnap este is telefonáltunk újra és egyszer más hangsújjal beszéltem és felhoztam egy dolgot hogy azt nem volt szép hogy mondta elsirta magát meg minden én vígasztaltam meg minden, öcsémen keresztül is keres meg érdeklődik hogy vagy meg ijenek... mindig azt hajtogatja hogy boldognak akar tudni de szászor elmondtam hogy vele lehetnék csak boldog :/ szerintetek érdemes várni amíg pihen kicsit mert a szülei válni fognak :/ kérlek segítsetek! 18f
2012. márc. 31. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha mindkét szülővel jóban van, akkor adj neki időt.

Sztem simán érezheti úgy, hogy mivel a szülei válnak - és Te is más csajok felé "kacsintgattál", nincs egy biztos pont az életében - az egy dolog, hogy Te most ennek az ellenkezőjét akarod bebizonyítani, de ehhez idő kell.

2012. márc. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a szülei miatt van kiakadva.beszélj vele sokat telefonon,de általános témákról.ne a kapcsolatotokról.
2012. márc. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Adj neki időt, nem kell beparázni.

Telejesen érthető h ki van bukva.

2012. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és van rá esély hogy vissza jön hozzám? hogyha megfogadom amit mondtatok?
2012. márc. 31. 11:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha szeret biztosan van esély. De amit most tehetsz az az,h teljesen szoritsd magad háttérbe, ö legyen a legfontosabb. Az érzelmeidet se mutasd ki, barátként közeledj felé. Sztem is csak idö kell neki...
2012. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :) anyit még hozzátennék hogy szűz volt és nagyon szerető tipus..:/
2012. márc. 31. 16:41
 7/7 anonim válasza:
sztem érdemes mert most nagyon kilehet bukva és idő kell neki egy idejig ne keresd majd keres ő téged ha szüksége van rád
2012. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!