Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értsem meg? Mit akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értsem meg? Mit akar?

Figyelt kérdés

Van egy fiú (19), aki az osztálytársam. Több órán is egymás mellett ülünk (ültetés), de jól elvagyunk. Beszélgetünk, hülyéskedünk, olykor-olykor csikiz, bökdös, beszól (nem bunkón). Volt már arra is példa, hogy a combomat megfogta, simogatta. Ha összenézünk, mindig mosolyog, vagy poénkodik és fejeket vág, aztán persze röhög. A tekintetében látok valamit.. ami nem tudom, hogy mi. Ha összefutunk véletlenül a városban, mindig mosolyogva köszön.

Bejön a srác, szó se róla, egyszerűen imádom. Úgy érzem egy kicsit, hogy valamennyire viszonozza ezt. Viszont a bökkenő ott van, hogy lassan fél éve van barátnője.

Nem tartom magam jó csajnak, se szépnek - pont az ellenkezőjének annak, amilyen lányok (ha jól tudom) bejönnek neki. Igaz, a barátnője is hasonló alkatú, mint én, de arcra szerintem szebb vagyok. Épp ezért is érzek egy kis reményt.


Szerintetek mit akar? Nem tudok eligazodni rajta.

Kérlek, csak normális válaszokat!

Köszönöm!18L


2012. márc. 30. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, tartsd talonban! :)
2012. márc. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ültetés órán? Az volt régen a biológia óra ha jól sejtem.
2012. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dottorre ***** válasza:
Türelem, várd meg amíg tönkremegy a kapcsolata, ebben a korban nem lesz még az olyan hosszú idő, aztán meglátjuk hogy alakul a közös jövőtök.
2012. márc. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Add a tudtára, hogy tetszik neked! :))

Vagy ha azt nem mered, akkor keresd a személyét sokszor, és beszélgess vele sokat...stb...:))

2012. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Keresem őt mindig, amelyik órákon pedig együtt ülünk, beszélgetünk mindig, megkérem őt hogy mutasson meg ezt-azt, hogy hogy kell csinálni, stb.

A tekintetemből (szerintem) kiveszi, hogy tetszik nekem, vagy ha ebből nem is, abból igen, hogy ha közelebb kerülök hozzá, elpirulok. =D

Az a baj, hogy hiába nem tartanak sokáig ilyen korban a kapcsolatok, hamarosan (1 hónap) vége nekünk az iskolának (végzősök vagyunk), és így megszakad a kapcsolat. Neten nem igazán szoktunk beszélni, ott teljesen más, mint élőben. Viszont a kapcsolatát nem szeretném szándékosan elrontani. Volt már, hogy találkoztam Vele a városban, barátnőjével volt. Mosolyogva köszönt, a barátnője pedig rám sem nézett.

2012. márc. 30. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Telefonszámot elkérni, akciót szinten tartani, nyáron egy unalmas, döglött nap véletlenszerűen felhívni. "Szia, mizújs? Rég láttalak, van kedved kijönni a strandra?" Természetesen tanévzáró után min 1, max 2 héttel! :) Azaz előveszed a talonból és tudtára adod, hogy elkezdhet pedálozni.
2012. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De amíg barátnője van, addig esélytelen ez a dolog. Aztán ha elmegy ő is főiskolára, meg én is, akkor még inkább az lesz. Bár, ha minden igaz, mindketten BP-re megyünk.
2012. márc. 30. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!