Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék kibékülni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék kibékülni a volt barátnőmmel! Hogyan lenne érdemes feléje közelíteni?

Figyelt kérdés
4 hete szakítottunk azaz ő velem,de tudom hogy még szeret.De most egy imserőstől hallottam hogy játsza a jég királynőt.Hogyan lenne érdemes feléje közelítenem békülés miatt?Tudom hogy ő is szeret engem,csak most felvette az elérhetetlen szerepet.Jó ötlet lenne neki küldeni egy csokór rózsát vagy kezdésnek ez nem túl jó ötlet?
2012. márc. 29. 18:56
1 2
 11/19 anonim válasza:

Ha a kifordultál magadból az nem azt jelenti, hogy megütötted vagy megcsaltad.

Akkor lehet nem küldeném a virágot hanem felhívnám telfonon vagy megkeresném személyesen a virággal, és bocsánatot kérnék. De neked kell tudni, de ennyi idősen már szerintem nem vágná hozzád talán a csokrot személyesen se, föleg ha még szeret is.

2012. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
meg 1 év az manapság már hosszu időnek számít szóval sok szerencsét ;)
2012. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
nem nem ütöttem meg ésnem csaltam meg sőt még csúnyán sem beszéltem vele,ilyenről szó sincs!!!Soha nem tettem ilyet,pláne nem vele!!Egyszerüen csak nem voltam jó passzban ennyi.Nem tudtam önmagam lenni és egy kis nyavajgó hülye gyerek voltam.
2012. márc. 29. 21:05
 14/19 anonim válasza:
Na akkor ezt így, mint most írtad mondd el a barátnődnek is valahogy és szerintem nem lesz gond, csak bátran a legtöbb csaj díjazza az öszinteséget. :)
2012. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Majd írd meg sikerült-e kibékülni vele.
2012. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ok jad irom.Majd szombaton vagy vasárnap hívom fel.Ha nem jön be,akkor hétfőn külök neki egy nagy csokór virágot talán attól megenyhül.
2012. márc. 29. 21:15
 17/19 anonim válasza:
sok szerencsét!
2012. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2012. márc. 29. 21:18
 19/19 anonim válasza:
Hogy ment?
2012. ápr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!