Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak a parommal?

Figyelt kérdés

En egy 31 eves vagyok. Van egy parom akivel lassan 3 eve egyutt vagyunk de meg nem lakunk egyutt csak a hetvegeket toltjuk egyutt, a munkahelye meg az en munkahelyem miatt! De azert a hetkoznapokban is sokat vagyunk egyutt! Nagyon jol megertjuk egymast es a kislanyommal aki 11eves, nagyon jo kapcsolatot alakitott ki! A szulei is nagyon szeretnek minket! Amugy nagyon figyelmes es sokszor lep meg ajandekokkal is!

Az lenne a problemam,hogy a multheten veletlenul lattam meg, hogy uj email cime van, allitolag 1 honapja! Egy volt osztalytarsnojenek irt egy par sort, mire a lany rakerdezett, hogy nosult-e meg? Erre a parom azt valaszolta, hogy meg fiatal es mostanaba nem is fog megnosulni! Igaz nem igazan beszeltunk errol, de azt hittem meglepetesnek szanja a "lanykerest" es azert nem beszel errol a temarol! Most mihez kezdjek vele? En komolyan gondoltam az egeszet! Lehet, hogy o nem???


Elore is koszonom a valaszokat!


2008. ápr. 15. 02:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem, az zavar, hogy azt mondta, nem akar még megnősülni mert fiatal, vagy mert egy új e-mail címről beszélget egy lánnyal, és azt írja amit ír, pedig te másként reméled.


Hát, most azt írnám, hogy beszélgessetek erről mégis, de akkor nem lesz semmi meglepi.... Az meg, hogy mit ír e-mailben egy valakinek, az nem releváns szerintem, bár ugyanúgy éreznék, mint te, de szerintem írhat bármit egy ilyen kérdésre, ha nem akarja a lányt bevonni a magánéleti kérdéseibe, de nem ismerem a párod, nem tudom, ilyen típus-e. Azt azonban meg lehet vele beszélni, hogy komoly-e a dolog részéről és hogy kb. mennyire.

2008. ápr. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar megnősülni,van ez így.Ismerek olyat,aki mióta az eszemet tudom ugyanazzal a nővel van,mégsem vette feleségül.De szerintem az első fontos lépés inkább az lenne,hogy bútorozzatok össze.A férjemmel mi 2 hónap után költöztünk össze,mindegy volt,hogy mennyit kell utazni munkába,vagy korán kell-e kelni.

Aztán ha már megszokta az összeköltözött állapotot,lehet rájön,hogy erre is szüksége van.A mi kapcsolatunk sokkal mélyebb lett miután összeköltöztünk,és még mindig baromi boldog vagyok,amikor mellette ébredek.Lehet ezt kellene megismertetni vele is.

2008. ápr. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mostmár több, mint 5 éve élek együtt az asszonnyal. Közös lakásunk van. Mégsem szándékozok elvenni. Meg is mondom miért.

Pénzünk igazi lagzis esküvőre nincs. Csak a papír miatt meg minek? A közös lakáshitelnek is van annyi összatartó ereje, mint annak.

Azt szoktam mondani, hogy ha már voltunk havajon is és még mindíg van pénzünk, akkor majd feccölünk ilyesmibe is. Mert lássuk be, valójában kidobott pénz.

Az is igaz, hogy gyűrűt persze már kapott.

2008. ápr. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem is hasonló történt. Hittem neki, de végül becsapott. A volt tanítványa írt neki, hosszú idő után, és ma együtt vannak. Ha ísmét megtörténne, mindent másként csinálnék, mint akkor.

Szerintem mielőbb komolyan üljetek le és kérdezd meg tőle, mi ez az egész. Ne raboljátok egymás idejét (főleg a tiédet) fölöslegesen. Ő férfi, 50 évesen is sármos lesz, és döglenek utána, és ő teret engedhet ennek, ha olyan, míg SAJNOS a nőknél másként van; bizonyos koron túl, sajnos, kutyába sem nézik, már nem nő, hanem néni... Persze kivételek mindig adódnak, de az nem biztosított senkinek, vakszerencse; nagy átlag nem ez.

Ha nem veled tervezi az életét, még keresgélni akar, legyen benne annyi, hogy felvállalja, és akkor menjen, hagy vigyék.

De téged hagyjon, hogy megtaláld a valódi párod, akivel boldog lehetsz, mindent komolyan és őszintén gondol, csakis téged akar.

Mindezt jobb mielőbb tisztázni, később csak jobban áj majd.

Sok szerencsét Neked, remélem rendeződik majd, megtalálod a helyes utad!

2008. ápr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszokat! Azt hiszem csak en tuloztam el a dolgokat mert vegulis megbeszeltuk a kettonk dolgat! Megnyugtatott, hogy szeret:)) Es, hogy velem akar elni, igaz meg nem butorozunk ossze egyelore de majd ki tudja.....?! :))

Meg egyszer nagyon koszonom a valaszokat mindenkinek!

2008. ápr. 16. 17:33
 6/6 anonim válasza:
Tényleg fiatal és komolytalan...ne várd hogy máris elkötelezze magát!!!
2010. nov. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!