Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Mindig ugyanabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mindig ugyanabba a hibába esek bele

Figyelt kérdés
Eddig már 3szor bántottam meg a barátomat. Egyszer nagyon súlyosan. Nem volt jó kedve, és én otthagytam az egyetemen. Nagyon megharagudott rám. De kibékültünk. Megérti, h nekem nincs testvérem, nem tudom, hogy kell osztozni a dolgokon. De megtanultam a leckét. Ezek után a névnapján hasonló hibát követtem el... :/ megint megharagudott, de most nem annyira. És a legsúlyosabb hibám az, h hazudtam neki egy féléven át... ezen emésztem már magam egy ideje... Mit tegyek, hogy ne kövessek el még egy hibát, ami akár a kapcsolatunk végéhez is vezethet? Nagyon szeretem, nem akarom elveszíteni :S.
2012. márc. 27. 21:23
 1/6 anonim válasza:
76%

hát ne csinálj ilyeneket:| ...miért hazudtál? hát ezekről teis tudod hogy rossz.

úristen. nagyon buta kérdés ez!

2012. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
87%
ésattolhogymég neked nincs testvéred? ha neked éppen a fejed fáj és az a gondod. őis biztos megért pedig neki NINCS fejfájása...:DDDD
2012. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Vedd figyelembe az ő érzéseit is, és mielőtt elkapkodva tennél valamit, amivel megbánthatnád, gondold át, hogy az ő helyében hogy esne neked.

2. Ne hazudj neki és legyél vele őszinte!

2012. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mit hazudtál neki? ez lényeges
2012. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem mondtam el neki, h gólyatáborban egy fiú lesmárolt... nem is csók volt, csak szájrapuszi, de nem mondtam el neki, és azt hitte, h ő az első nekem, mert barátként ő az első, még nem volt előtte.
2012. márc. 27. 22:32
 6/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=2B0RbhmyO7A

ennyi a véleményem a hazugságokról.

én nemtudom eldobnia bnőmet pedig számtalanszor átvert a múltjával kapcsolatban,hogy kivel mit csinált..de nem ilyen egyszerű ez.igaz egy undormánynak tartom

2012. márc. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!