Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eshetünk-e kétszer szerelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eshetünk-e kétszer szerelembe ugyanabba az emberbe?

Figyelt kérdés
Ha elmúlik a szerelemérzet (nem a másik ember miatt, hanem mert mondjuk hosszan tartó depressziós állapotba kerül a kiszerető fél, ezért minden negatívan lát, be van borulva az agya), de ha utána rendeződik az élete, és újra jól érzi magát a bőrében, szerelmes lehet újra a párjába? Vagy ez az érzés, ha egyszer elmúlt, soha nem jön már vissza?
2012. jan. 16. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én soha nem lettem 2x ugyanabba az emberbe szerelmes. Olyan volt már, hogy rossz passzban voltam és úgy éreztem, hogy most épp takarékon égnek az érzelmeim, de aztán visszaállt. Viszont ha végleg kiszeretek valakiből, akkor az már nem lobban fel újra.
2012. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség. Egy depressziós ember is lehet szerelmes. A szerelem nem múlik attól, ha stresszesebb/depressziósabb időszakom van..Maximum sértődékenyebb vagyok, vagy nem tudok annyit törődni a párommal, de ha a kapcsolattal minden rendben, akkor nem szeretünk ki egymásból..

Én ha egyszer kiszeretek valakiből akkor többet nem leszek bele szerelmes..

2012. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!