Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért elítélendő a nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő a nyitott párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 14. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? Látványos, nyitott, köztudott, .. mire gondolsz? Én legalábbis nem értem.
2008. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy mindkét fél élhet szexuális életet más nőkkel/férfiakkal. Ezt hívják nyitott párkapcsolatnak.

Tehát: a mindennapjaikat együtt élik, akár férj-feleségként, szeretkeznek is, de szeretkezhetnek mással is.

2008. ápr. 14. 21:52
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Én az ilyet nem nevezem párkapcsolatnak. Inkább, hogy is hívják, bigámia, vagy hasonló. Én nem lennék ilyen dologban benne. Nem is tudom jellemezni az ilyet, én a monogámiéra szavazok.
2008. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Én abszolút elítélem.

Pontosan arról szól egy kapcsolat, hogy ha vele akarsz lenni, akkor nem vagy mással.

Ez egy elég nagy téma. Nagy kérdés. Széles kör...

Vannak bizonyára mindkét válasz mellett érvek, de valószínű, hogy amellett van több, hogy igenis elítélendő.

Gondolj bele, mennyire féltkenyek a nők. Itt bizonyára nem, mert oda-vissza megy a dolog. De akkoris.

Te, mint nő, eltudod viselni, hogy a párod, akivel "szeretkezel" (megkérdőjelezem szeretkezés-e, inkább csak szex), minden nap, pontosan tudd, hogy ő mondjuk második nap más nőkkel?...

Ennek nem csak a fertőzésveszélye nagy, hanem elvi kérdések.

Szerintem aki erre a szintre lesüllyed, ahhoz tényleg no comment.

2008. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem meg elég konzervatívak az emberek, hogy ehhez a kérdéshez ne felháborodva álljanak hozzá. A kapcsolatok elején még biztos nem fér bele senki életébe ez, mert akkor még nagy a szerelem, de az idő múltával, amikor már csak a szeretet marad, és magasabb szférákba jut két ember, már nagyobb a lehetőség rá. A testet (szexualitás) és a lelket (szeretet), ha nem egybe vizsgáljuk, már más lesz a szaga az ilyen dolgoknak, hisz a lelki hűség a nagyon magas szeretet formája mellett simán megmaradhat, a testi élevezeteket meg szerintem jobb minél tovább kiélvezni, mégha ez hűtlenségnek is hat az átlagnak. Végülis 2 emberen áll a dolog. Ha te benne vagy, és nem csökevényesedtél be az emberek által kitalált hülye szabályokba, és még találsz egy hasolnó pasit-csajt is aki ugyanígy gondolkodik, szerintem nem lehet elitélni. Bár lehet azért gondolom így, mert fiatal vagyok.
2008. ápr. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Mert valahol (legalábbis számomra) nem normális! Ha szeretek valakit, akkor nem vagyok mással pl. kedden meg pénteken! Nálam ez evidens! Akkor azt nem is lehet párkapcsolatnak nevezni, max. szexkapcsolat!

Sajnos nem mindenki gondolkodik így!

2008. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Hmm..

elgondolkodtató.

Sztem csak akkor műkődik ha semelyik fél nem féltékeny tipus.

Ha m2nek jó így hát akkor miért ne?

De előbb vagy utobb vmelyik félt úgyis zavarni fogja,ha komolyabban megszereti a másikat.....

2008. ápr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

alapíts kommunát.

egyébkén szerintem ízlés dolga. nekem nem menne.

2008. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A kommuna jó ötlet :D

Igazából azt nem értem, hogyha két ember jól megvan egymással, szeretik egymást, attól miért ne lehetne szexuális kapcsolata másokkal is. Mással nem fordult még elő, hogy megkívánt valakit, mikor volt párja? Arra szerintem tök jó megoldás lenne. Persze másként is alakulhat, de ez az igázan jó próbája a kapcsolatnak. Szerintem.

Még egyszer köszi a válaszokat.

2008. ápr. 15. 21:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Az nem próbája egy kapcsolatnak h mész a farkad/muffod után.. Nekem ez a szánalom teteje, amíg szeretem a párom, csak vele lennék. Az h mást megkívánok, nem azt jelenti h szerelemből tudnám "megdugni" és nekem ez elég fontos.
2008. ápr. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!