Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem mer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem mer lépni egyikünk sem?

Figyelt kérdés
tetszik egy fiú ahogy észrevettem én is neki, mindig néz néha meg is ölelget:) de én sem merek semmit sem tőle kérdezni és ő sem mit tegyek, talán lépjek én elsőre és ha igen mit mondjak? 17 L
2012. márc. 26. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem várj 1-2 talán 3 napot és öleld meg te is tudom furán hangzik de lehet az is,hogy nem tetszel neki (habár jobb ha tetszel neki) lehet csak "szeretetéhes".

Lényeg várj 1-2 napot ha megölel öleld meg te is.

Remélem nem mondtam hülyeséget.

2012. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány éves a srác? :)
2012. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
dicsák buksi!
2012. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
18
2012. márc. 27. 15:29
 5/11 anonim ***** válasza:

És gondolom nem igazán volt még eddig barátnője...

Egyébként nézz a szemébe, és mosolyogj addig, amíg avarba nem jön :P Érteni fogja a célzást. :P

2012. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
már megvolt ez is ... mégsem lép...
2012. márc. 28. 13:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor lépj te :P Keresd meg a suliban, (ha egy soliba jártok) menj oda, öleld meg, adj neki konkrét célzásokat, kérdezd meg, hogy mit csinál hétvégén stb... Volt már olyan, hogy elhívott valahová? :)


Egyébként, ha személyes dolgokról beszélgettek, akkor az könnyen közelebb hozhat egymáshoz titeket, így kialakulhat valami több. Tereld ilyen útra a beszélgetést, vagy kérdezz rá, nature, hogy milyen lányok jönnek be neki, stb. :P

2012. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy valahogy add tuttára, hogy érdekel téged, mert ha a jóban vagytok, akkor lehet azért nem mer próbálkozni, mert fél, hogy ha kosarat kap tőled, akkor megváltozik a barátságotok. ;)
2012. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen nagyon joban vagyunk és tudom, hogy attól fél, hogy majd elromlik a barátságunk... én is ettől tartok de én megprobálnám vele de nem tudom, hogy adhatnék neki konkrét célzásokat nap mint nap beszélünk.
2012. márc. 28. 18:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Konkrétabb célzásokat úgy tudsz adni, ahogy ő viselkedik veled.. keresed a társaságát, mosolyogsz, amikor a közeledben van, minden ok nélkül nyomsz egy puszit az arcára, stb. De lehet, hogy ez nem lesz elég...
2012. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!