Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan döntsem el, hogy 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsem el, hogy 2 férfi közül melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és másfél éve van barátom.nemrégiben szakitottunk,és kiment amerikába.Én azt mondtam neki , hogy szeretem, amikor elment.Azóta viszont találkoztam egy másik fiúval,és nagyon tetszik nekem , helyes , kedves,intelligens, bár 20 éves, de úgy látom , hogy komolyan gondolja, hogy eggyütt szeretne velem lenni.Melyiket válasszam?
2007. aug. 7. 02:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia!

először is gondold át jól, hogy nemcsak szért kell-e a 20 éves srác, hogy az elment barátodat pótolja. ha tényleg tetszik, közeledj felé barátként így jobban megismerheted. véleményem szerint egy 20 éves fiúnak max. "arra" kell egy 15 éves lány. szerinted bemutat majd a barátainak, elvisz szórakozni. és elfog kérni hétvégén a szüleidtől? nem valószínű! nemsokára ismét suli lesz, új barátokat is találhatsz, hasonló koruakat. élvezd ki még ezt a pár hetet és verd ki a fiukat a fejedből.

2007. aug. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a mai 15 évessek tul érettek ahoz,hogy vissza küldjük öket játszani!ha el ment amerikába,nincs min gondolkozni!halgass a szivedre.ahoz még fiatal vagy,hogy le kösd magad.ha tetszik a srácc,tölts vele több idöt,és rá fogsz jönni,hogy melyikkel érzed jobban magad!azt ne várd,hogy más mondja meg kit válassz,hisz te ismered öket!én kivánom,hogy jol vélassz,és legyél nagyon boldog!
2007. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 éves vagyok, és már voltam ilyen helyzetben, nem is egyszer. Kétszer volt életemben, hogy két férfit szerettem, és ők is engem, szörnyű volt!!!!!!!!!

De végül döntöttem. Először szerintem rosszul. Másodszor remélem jól.

Ebben mi nem tudunk tanácsot adni. Talán annyit, ha mindkettőt szereted, válaszd azt, aki szerinted jobban szeret téged, azt, aki több mindent megtesz érted. A tettedket nézd, ne a szavakat!


Sok sikert!

2007. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!