Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akit csaltak már meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit csaltak már meg, hogy dolgozta fel, hogy ne menjen a jelenlegi párkapcsolata rovására?

Figyelt kérdés

Az előző párom megcsalt és egyszerűen nem tudom feldolgozni...

A jelenlegi párommal nagyon boldog vagyok, nagyon szeret és mindent megtesz értem, de bennem ott van még mindig ez a megcsalás dolog...

Nem akarom, hogy ez a kapcsolatunk rovására menjen... Tud erről a félelmemről és megérti, de ez nem mehet így. Muszáj túl lennem rajta... De hogyan?!

Már lassan 2 éve történt a dolog és én még mindig nem tudtam feldolgozni...


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 25. 01:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha igazán szeretsz valakit aki megcsal azt nem lehet feldolgozni soha
2012. márc. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szundimano ***** válasza:

előttem szólló! beteg vagy!


na most vállaszóljak a kérdésre!

ha megcsaláshot jutottatok...az egy bonyolúlt eset!miért? mert itt 3 ember van benne a dologban!

1. te

2. az exed

3......az a bizonyos...

szóval,nem te tehetsz róla...van ilyen valami nem működött.... gondold végig mi nem működött...néha mi magunk tudjuk a választ,csak magunknak sem valljuk be...

pl. ha én nem fogadom el magam,nem szeretem a testem...egy idő után ezt megérzi a másik...kezd másként nézni rád...majd másként érezni... és lehet megpróbál segiteni....de feladja.... és ha van 3. abban a pillanatban...hát....kész is a dolog!


vagy ,ha a másik nincs kibékűlve magával....mindig bizonyitani akarja magának,hogy még kell...akkor bizony keres egy 3. személyt!



vagy egyszerűen az a harmadik ott volt,eldöntötte,hogy kell a párod...ő beadta a derekát...és helyben vagyunk

2012. márc. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy meg mindig szerelmes vagy az exedbe ?
2012. márc. 25. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szundimano, ez a 3 variáció mind fenn állt... :(


4. válaszoló: Nem... Nem szeretem már. Annyira szerettem, hogy mindent feladtam és mindent megtettem érte. Még akkor is mindennél jobban szerettem amikor megtudtam, hogy megcsalt (mert persze annyi gerincesség sem volt benne, hogy a szemembe mondja...), de aztán idővel elkezdtem látni exem a maga valójában. És rájöttem, hogy egy sz*r ember és nem tudom mit szerettem rajta... És hangsúlyozom nem azért sz*r ember, mert megcsalt!! Simán csak rájöttem, hogy egy sz*r ember... Csak amíg előttem volt az a bizonyos "rózsaszín köd", addig nem láttam tisztán, hogy milyen ember is az én párom.

2012. márc. 25. 03:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem anno megcsalt egy alkoholista no ... Iszonyu szerelmes voltam... 4 evbe telt hogy ne minden reggel gondoljak ra... Rajtam csak az ido segitett...
2012. márc. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Túl érzelmes vagy te lány, ez a bajod! :)


Nekem is nehéz ilyen f@szságokon túllépni, pedig fiú vagyok.

2012. márc. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az ember attol fel amit nem ert vagy amiert nem tehet semmit. miert csalt meg az elozo parod es miert nem tudod megbeszelni ezt a jelenlegivel? ezek a fontos kerdesek!
2012. márc. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kopik, csak edződik.

Amin változtatni nem tud az ember, azon hülyeség rágódni.

2012. márc. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!