Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Ti szüleitek szeretik egymást? Vagy csak azért vannak együtt, mert külön nem menne (lakás, gyerekek)?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a szerelem egy idő után elmúlik, de az én szüleim nagyon sokat veszekednek, állandóan boldogtalanok, de most már nem tudnak mit csinálni, mert külön sem lenne jobb.
2012. márc. 24. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már elváltak. Apám a következő nőtől is. Anyám nem tudom miért van együtt a mostanival. Lehet szereti?!:S
2012. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

anyámék 18 éve vannak együtt és még mindig szeretik egymást..


mamámék 53 éve házasok, ugyan úgy boldogok mint eddig is

2012. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim elváltak, de anyukám boldog az új párjával, vele 10 éve van együtt azt hiszem, faternak nem jött be az új nő, aki miatt lelépett, meg az utána soron következők se. Most együtt van valami fiatal csajjal, mert rá van kényszerülve. Nem tudom, hogy boldog-e, kb fél évente egyszer találkozunk, és már szinte semmit sem tudok róla.
2012. márc. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ezt kb mintha én írtam volna :O
2012. márc. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
úgy érzem jobb lett volna nekik is és nekem is, ha elválnak még az elején, mert nagyon nem jó ez a légkör :( ha elváltak volna, egy idő után megértettem volna hogy így jobb mindenkinek, és sokkal boldogabb életünk lenne
2012. márc. 24. 18:44
 6/11 anonim ***** válasza:
utálják egymást, kb 15 éve váltak el, egyik részéről új család, a másik azóta iszik, kell ennél több?! 21
2012. márc. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szeretik. Szerintem olyan lángolóan szerelmesek soha nem voltak, egyikük sem az az érzelmes fajta, de szeretik egymás társaságát és ragaszkodnak egymáshoz lassan 17 éve.
2012. márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én már kisiskolás koromban kérleltem anyámat váljanak el, mert nem bírtam az állandó feszültséget, de ugye egyedül nem megy... amint befejeztem az iskolát le is léceltem otthonról, és nem is szívesen megyek haza (kb évente 2x) mert mindig cirkusz van

(szóval így nyomják már vagy 20 éve, én arra gondoltam tetszik nekik ez az állandó acsarkodás, vagy én nem értem)

2012. márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az enyémek is boldogtalanok,23 éve.Ugyanez volt nálam is,mint 8-nál,könyörögtem anyámnak,hogy váljanak el,próbáltam szétszedni őket,de ezekkel nem lehet mit kezdeni.
2012. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ennyi szomorú sztori után itt az enyém:


Az én szüleim 30 éve remekül megvannak együtt. Még ma is minden találkozáskor / búcsúzáskor szájrapuszi, apu gyakran odamegy anyuhoz, megölelgeti, megcsiklandozza csak úgy.


Nagyon remélem, hogy a barátommal mi is így fogunk egymáshoz viszonyulni 30 év múlva.


27/N

2012. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!