Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az h mindig megcsalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az h mindig megcsalom a pasikat? Szoval ha vagok 1 2 honapot egy pasivall vagy meg tobbet is mindig megcsalom oket?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 01:21
1 2
 11/19 anonim válasza:
51%
:D hát majd akkor esel pofára ha forditva van a dolog
2009. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 werte ***** válasza:
pontosan ezt akartam én is írni! Magyarázzad csak be magadnak, hogy jól van ez így. de minek is állsz le velük? A testiség miatt? Vagy mert ezt látod a baráti körödben? Adja meg az ég neked, hogy halálosan szeress valakit és ejtsen pofára. utána megtudod milyen érzés a másik oldalon állni! Csak te vagy érző ember? S még visszafogott és normális hangvételben írtam!
2009. jún. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 MARIANN06 ***** válasza:
0%
Nincs ezzel semmi baj.Ez fiatal korban normális.(bár nem tudom menyi idös vagy?)Addig csináld még fiatal vagy.Ne haggy ki semmit ami jo neked mert késöbb megbánod.Amikor majd szerelmes leszel és családot alapitasz gyerek lesz,ilyesmikre már ugysem lesz idöd, ha csak nem leszel rossz anya és a szabadidödet nem a gyerekeddel hanem a pasikkal fogod tölteni.Szerintem probálj ki mindent és mindenkit (ne pénzért)mert hamar vége a fitalságnak.
2009. jún. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
1203-asnak. ez így igaz amit írsz, hogy addig éljen amíg fiatal, meg ilyenek, de nem úgy h közben átvág mást, meg húzza az agyukat. akkor ne járjon senkivel, élje úgy ki magát. úgy is lehet. és akkor senkit nem fog átvágni. ha meg jár vkivel, akkor azt gondolja is komolyan, nah meg a párjával is ki lehet próbálni dolgokat. ahhoz meg h sok pasit kipróbáljon nem kell hetente mással járni
2009. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Amyám,te még csak 17 éves vagy????Én örültem ennyi idősen ha éjfélig elmehettem dizsibe,nemhogy kufircoljak jobbra-balra.Ja,és nem vagyok matuzsálem/34/.Kicsit korai még nem gondolod?Nem beszélve a nemi betegségekről,ne csodálkozz ha jól összesedsz valamit!!!Szóval inkább várd meg az igazit!Butaság így eltékozolni magad!Szerintem egy nő ennél többet ér,de végülis ki mennyire tartja magát...
2009. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 werte ***** válasza:
20évesen vesztettem el, 4 barátnőm volt összesen, 2 ebből több évig tartott és most vagyok 28 éves pasi! Szóval nekem ne akarja beadni egy tini sem, hogy lemaradna bármiről is. Az, hogy csalja a párját, nem csak tini korban ütközhet ki. nem lesz normális morálja, mert ez még belefér neki, akkor majd később is így fog vélekedni! Amúgy 17 évesen jobbra-balra... és csodálkoznak ha 20on évesen már qrvázzák őket, vagy hogy öregebbnek nézik őket mint amennyi valójában! Undorodok az ilyenektől. Az, hogy csalod a párjaid, ez meg nem őket minősíti hanem téged!
2009. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Szerintem ois ugyanugy megcsal hidd el mert ilyen a porgos elet!
2009. jún. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

nem a koron múlik az, hogy fiatal vagy, hanem a szellemi érettségeden!


egyszerűen abban a korban vagy, amikor mindenfélét ki akarsz próbálni. Majd elmúlik. Van akinél ez 14 évesen kezdődik, van akinél 20 éves korban, van aki meg 30 éves koráig ezt csinálja.


Nyugi, majd elmúlik. Viszont a pasijaidat sajnálom :(


Csak tudod egy a baj. A megcsalós lányokról hamar elterjed, hogy k* és utána elég nehéz lemosni magadról...

2009. jún. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Az a gond, hogy szeretet éhes lehetsz. Ami azért gond, mert azt hiszed, hogy csak akkor lehet kielégíteni, ha keresed a keresed a keresed a...


... azt, amid szüleid nem adtak meg.


Pedig magadat kell/ene szeretni és elfogadni, utána nem pótlékok kellenek majd! Sok sikert hozzá, szerintem menni fog, mert az első lépést megetted azzal, hogy feltetted a kérdést!

2009. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!