Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h ne kelljen megint csalódnom?

Figyelt kérdés
Nem rég szakítottam a barátommal aki most a volt barátnöjével jár. Mi attól még szoktunk találkozni "barátként". A multkot viszont elcsattanat egy csók és most nem tudom h mit akar. Nem akarom h velem csalja a barátnöjét!!! Azt mondta h szereti a barátnöjét de engem is szeret. Engem jobban de a barátnöjét régebb óta... Azt mondta már sokszor akart vele szakítani de sose sikerül, mindig újra összejönnek. Most várjak türelmesen h hátha eldönti h mit akar vagy felejtsen el? Ha igen akkor hogyan? Nem akarok a második lenne akit elövesz ha nincs kéznél a barátnöje!!! Kétségbe vagyok esve nem tudom mit csináljak!!! segítsetek lécci!
2008. ápr. 14. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség..nem lehet egyszerre 2 csajt szeretni..nem lehet hogy a "bnőjével" csak testi kapcsolat van közöttük?és azért jöttek össze megint...?olyan nincs hogy ...szakítani akartam csak nem sikerült..ha igazán akarna vele szakítani akkor már megtette volna..vagy megteszi...sztem ne várj rá...elég fura egy alak..nem tudja mit akar..döntésképtelen...sztem hülyít valamilyen szinten mind a kettőtöket(a mostani bnőjét és téged) és igen van az a közmondás--->..ha ló nincs jó a szamár is..ne legyél neki ott mikor nincs más...felejtds el őt...és keress valami normálisabb srácot aki megérdemel téged!
2008. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mint fiú, tanácsolom a következőt: Hagyd ott és felejtsd el őt! Keress más valakit, mert szerintem csak kihasznál téged. Olyan nincs hogy valaki 2 lányt szeret! Az a legegyszerűbb ha el kezdesz ismerkedni, vagy barátnőkön keresztül próbálsz meg ismerkedni, ki tudja... lehet hogy valamelyik barátnődnek van egy unokatesója... ;)

2008. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
SZIA...sztem felejtsd el ezt a fiut mert tenyleg csak kihasznal...ha veletlenul szakitana a baratnojevel..te csak tartalek lennel....sztem felejtsd el..tudod hogy mondjak:" ha nincs lo, jo a szamar is"
2008. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ah igen! Mindenki azt javasolja h felejtsd el.Sajnos en is aztb kell mondjam, ha nem akarod h ez addig igy menjen, amig vegre dont.Ez azt jelenti, h o egy "szerelmi haromszogben " van.Rengeteg ferfi nem tud valakit elfelejteni, de mar beleszokik egy masik kapcsolatba h felejtsen, csak sokszor a felejtes nem megy olyan konnyen.Vagy marsik eset, ha megtetszik egy uj csaj, de a regit sem akarod hagyni.Ez az amikor a ferfiak nem akarnak, es nem kepesek donteni, h melyik no mellett alljanak, ezert mindkettot hulyitik. Szerintem keress egy vagany pasit, akivel jol tudod erezni magad.MErt ha te igy folytatod,soha nem fog donteni, es hidd el, ha mar sajnos visszament, akkor tudatalattiban tiszta h mit dontott, csak nehez neki elvalni toled.Elcsattant egy csok? Hat hogyne.,..azt hiszem az olyan volt barataimmal akiket szerettem akarmikor elcsattanhatna egy csok, mert emlekek vannak, es ha azt felhozzak erzelmek bukkanak fel.A szerelembol amig meg friss addig nem szabad baratsagot csinalni, mert ez lesz belole.Maradjatok tavol egymastol, amig mindkettotok helyrehozza az eletet mas valakivel.Foleg magadra gondolj!Ugy ahogy o sem rad gondolt amikor a masikhoz ment!
2008. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!