Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek-most válasszak köztük?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek-most válasszak köztük?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal, régóta tetszett nekem.

Szert olvasni, művelt, van humora...És ezért nem kedveli egyik barátom. Gyerekkori barát, de ő inkább felszínes lányokat kedveli...ebből eddig nem is volt probléma.

Nem lehetnek egy társaságon belül, mert haverom folyton beszólogat barátnőmnek, "okostojás", eleinte viccnek hittem, de nem, mondta hogy végtelenül irritálja a lány.


Ti mit tennétek? Nem akarok két tűz között lenni...


18/F


2012. márc. 23. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne vidd el a csajt a haverok közé és kész. Nagyon sok párkapcsolatban nem jár a lány bulizni a srácokkal és fordítva. Szerintem így lehet elkerülni a konfrontációt a legkönnyebben.
2012. márc. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi jóban vagyunk a párom haverjaival, barátaival, még sem igazán járok el közéjük, csak nagyon ritkán. Ha a párom a barátaival szeretne lenni, akkor legyen, ott kicsit kiengedheti a gőzt, nem kell hogy mindig a nyakán lógjak.

Nem a barátaidnak kell hogy tetszen a párod, hanem neked. Ha ők nem bírják, akkor ne vidd közös társaságba őket és kész, probléma megoldva. Ettől a barátaid még a barátaid maradnak, a barátnőd pedig a barátnőd.


Egyébként exemnél én is voltam ilyen helyzetben, éreztem hogy nem csípnek a barátai... Én már kértem is a páromat, hogyha megy velük valahova, akkor menjen egyedül, engem ne hívjon. Nem zavar ha velük van, de én abba a társaságba nem vágyom. Ettől függetlenül nagyon jó volt a kapcsolatunk.

2012. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2012. márc. 23. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!