Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan fiúk aki ezeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiúk aki ezeket a lányokat szeretik? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok amolyan Hp szerű lány , nem is fiús inkább valahol a kettő között ,megvédem magam nem hagyom hogy bárki bunkozzón , ha bunkók velem és is bunkó vakyok velük , de alapból egy normális kedves lány vagyok , csak nem vagyok egy HP.Szeretik a fiúk az olyan lányokat is mint én vagy már csak a HP-ak "keresik".Szeretném már végre hogy valaki szeressen , és ne csak barátilag.Nem azért írtam h ki hogy nyafogjak mert mert szokásom , csak amolyan érdeklődés szerű.
2012. márc. 22. 18:11
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
igen hisztis p*csa :D
2012. márc. 22. 18:40
 12/21 A kérdező kommentje:
nem nyomulásból de írhattok üzit ám nem aazzééértt értitek , csak beszélgetni haverkodni! :)
2012. márc. 22. 18:48
 13/21 anonim ***** válasza:
29%

Nos drága, ha HP vagy, akkor is jöhetsz, maximum az orális aktust részesítjük majd előnybe és ha netán ahhoz is hülye lennél, nem gond, mert majd nyomom a 2 szemedet, ha fogazol és megvilágosodsz a probléma okáról, mint Szent Pál a damaszkuszi úton. Ha esetleg mégis értelmesnek bizonyulsz, akkor esetleg beszélgetünk is.

Nekem a felállás az, hogy van az, aki arra jó, hogy az ember biokémiai háztartása rendben legyen és van, aki arra is, hogy beszélni lehessen vele, társnak tekinthessem. És ha az ember külön tudja választani a kettőt, nyugodt élete van.

2012. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
20%
Lehet, hogy valaki majd megszeret. Ha engeded anál után a hajadba törölni a brét.
2012. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
utosó válaszolónak:anyád szeret?
2012. márc. 22. 20:02
 16/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Én is Pécsi vagyok:D
2012. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, hanyagold az ilyen hülye rövidítéseket, nem olyan hosszú kiírni azt a szót, ha ez megvan tökéletes leszel :D
2012. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy? Csak kíváncsiság képpen :)
2012. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellenél. A jó kis Házi Pálinkánál nincs jobb társ :D
2012. márc. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
sokan kérdezték 14 éves vagyok
2012. márc. 23. 18:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!