Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak az élettársammal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az élettársammal ne legyen már ennyire féltékeny? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Megyünk autóval valahova elnézek jobbra és véletlen ott áll egy pasi, egyből tuti tetszik és felkapja a vizet, vagy a boltba odaköszön egy ismerősöm, egyből ki volt ez honnan ismered miért köszön? :/ Mostanába nevetek dolgokon vidám vagyok egyből furcsa vagyok, ha rossz kedvem van akkor is furcsa vagyok, a munkahelyemre vittem parfümöt hogy jönnek a jobb idők, máris biztos a szeretőmnek.. Mit tudnék csinálni hogy leállítsam kicsit?
2012. márc. 21. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez barátom a tipikus megszoksz v megszöksz szituáció. Te döntesz!
2012. márc. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne hagyd hogy a fejedre nőjön, rögzitsétek szóban, hogy vagy felhagy ezzel, vagy fel is ut, le is ut... Én ezt tenném, mondjuk attól függően hogy milyen régi a kapcsolatotok. Na meg attól is, hogy az ő féltékenységének van e alapja...
2012. márc. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebből később verés lesz....
2012. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. márc. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!